Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fikstür
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Kulüp takımları
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Hepsini gör
Internazionale
Milan
Bayern Münih
Porto
Boca Juniors
Ulusal takımlar
İspanya
Hollanda
Almanya
İngiltere
Brezilya
Hepsini gör
Arjantin
İtalya
Portekiz
Fransa
Rusya
Daha Fazlası
FIFA Sıralamalar
H2H Karşılaştırma
Oyuncular
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
Kupa
Spor Toto Kupası
Süper Kupa
A2 Ligi
U21 Ligi Süper Lig
U21 Ligi 1.Lig
U21 Ligi Süper Kupa
U19 Elit Ligi
U19 Elit B Ligi
U19 Elit Lig Süper Kupa
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Milli Küme
Mahallî Ligi
Play-offs 1/2
Bölgesel Amatör Ligler
Regional Leagues 2. Lig
2. Lig Promotion
3. Lig Promotion
Elit Akademi Ligleri
U18 Elit Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Atatürk Cup
Deprem Cup
Federation Cup
Cemal Gürsel Cup
Donanma Cup
TSYD Kupası
Chancellor Cup
Youth & Sports Ministry Cup
50 Year Cup
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Afganistan
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Çad
Cayman Adaları
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Cibuti
Çin
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Guyana
Haiti
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
Irak
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Küba
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Myanmar
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Özbekistan
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Samoa
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Şili
Singapur
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
Umman
Ürdün
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
CAF Süper Kupası
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Körfez Kulüpler Şampiyonlar Ligi
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC Başkanlık Kupası
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
UEFA Süper Kupa
Algarve Football Cup
Premier Lig Uluslararası Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
InterToto Kupası
NextGen Serileri
Setanta Kupası
Baltık Ligi
Baltık Şampiyonlar Kupası
Livonia Cup
Livonian Winter League
İskandinavya Royal Ligi
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Gençler Kulüp Hazırlık
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Klüpler Şampiyonası
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONCACAF League
Kupa Galipleri Kupası
Devler Kupası
Süper Ligi
UNCAF Kulüpler Kupası
OFC Şampiyonlar Ligi
Ulusal takımlar
Afrika Uluslar Kupası
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Şampiyonası
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrika Oyunları
Afrika U23 Uluslar Kupası
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Afrika U20 Uluslar Kupası
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Afrika U17 Uluslar Kupası
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
CECAFA Senior Challenge Kupası
CECAFA U20 Championship
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Kupası
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nil Kıyısı Turnuvası
Asya Kupası
Asya Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Asya Oyunları
AFF Şampiyonası
AFF Championship Qualification
Güney Asya Futbol Federasyonu Şampiyonası
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
CAFA Nations Cup
EAFF Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Körfez Kupası
AFC U23 Şampiyonası
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Körfez Olimpik Takımlar Kupası
Güneydoğu Asya Oyunları
AFC Asya Kupası U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası
AFC U19 Championship Qualification
AFC U19 Şampiyonası
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Körfez Kupası U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U17 Şampiyonası
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Şampiyonası
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
AFC Doğu Asya Oyunları
Vietnamese International U21 Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
AFC Challenge Kupası
Nehru Kupası
Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şampiyonası Eleme
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Baltık Kupası
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Şampiyonası
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Şampiyonası
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Uluslararası Algarve Turnuvası U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Uluslar Kupası
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa America
Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Güney Amerika U17 Şampiyonası
Güney Amerika Gençlik Oyunları
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF Gold Cup Eleme
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Karayipler Kupası
Caribbean Cup Qualification
CONCACAF Federasyonlar Kupası Play-off
Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
CA Oyunları
CONCACAF u20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
CONCACAF Uluslar Kupası
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Copa America Elemeler
CONCACAF Öncesi Şampiyonası
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Uluslar Kupası
Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
OFC Pasifik Oyunları
Olympic Qualifying Oceania
OFC u20 Şampiyonası
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
OFC u17 Şampiyonası
Stockport Town vs. Hyde
1 - 1
Özet
H2H Karşılaştırma
Stockport Town vs. Hyde
Nantwich Town vs. Crewe Alexandra CC
Altrincham vs. Winsford United
Stalybridge Celtic vs. Barnton
İngiltere
Cheshire Senior Kupası
2017/2018
1. Tur
Final Aşamaları
Premier Lig
Championship
1. Lig
2. Lig
Ulusal Lig
Ulusal Lig N / S
Non League Premier
Non League Div 1
Counties Leagues
FA Kupası
Lig Kupası
Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
FA Vase
Non League Charity Shield
Alan Turvey Kupası
Güney Lig Kupası
Northern Premier League Challenge Kupası
BBFA Senior Kupası
Bedfordshire Senior Challenge Kupası
Birmingham Senior Kupası
Cheshire Senior Kupası
Cumberland Senior Cup
Derbyshire Senior Kupası
Durham County Challenge Kupası
Gloucester Senior Challenge Kupası
Huntingdonshire Senior Kupası
Essex Senior Cup
East Riding Senior Cup
Hampshire Senior Cup
Hertfordshire Senior Challenge Cup
Kent Senior Kupası
Lancashire FA Challenge Kupası
Lancashire Senior Kupası
Liverpool Senior Kupası
Lincolnshire Senior Cup
Leicestershire and Rutland Challenge Kupası
London Senior Kupası
Manchester Premier Kupası
Manchester Senior Kupası
Norfolk Senior Kupası
Middlesex Senior Cup
North Riding Senior Kupası
Northamptonshire Senior Kupası
Northumberland Senior Kupası
Nottinghamshire Saturday Senior Kupası
Oxfordshire Senior Kupası
Staffordshire Senior Kupası
Sheffield and Hallamshire Senior Cup
Somerset Premier Cup
Suffolk FA Premier Kupası
Surrey Senior Cup
Sussex Senior Challenge Cup
West Riding County Kupası
Walsall Senior Cup
Merkezi Lig
Central League Kupası
Premier Lig 2 (Lig 1)
Premier Lig 2 (Lig 2)
Professional Development Lig
Premier Lig Kupası
U18 Premier Ligi
FA Gençlik Kupası
U18 Professional Development Lig
U18 Premier Lig Kupası
U18 Professional Development League Cup
Youth Alliance
Youth Alliance Cup
U17 Premier League Cup
U17 Professional Development League Cup
Kadınlar Süper Ligi
Kadınlar WSL 2
Kadınlar Premier Lig K/G
Kadınlar Premier Lig
Kadınlar FA Kupası
Kadınlar WSL Kupası
Kadınlar Lig Kupası
Women’s FA Community Shield
U21 Premier Lig 1
North West Counties League Premier
Premier Lig 2 (Lig 2)
Premier Reserve Ligi
Kadınlar Premier Lig
Conference Lig Kupası
Kadınlar Play-off 3/4
Hazırlık Kulüpler
H2H Karşılaştırma
Kulüp
Ulusal
ABD
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belize
Belçika
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Cayman Adaları
Cebelitarık
Cezayir
Cibuti
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guyana
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Haiti
Hindistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
Hırvatistan
Irak
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Küba
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Moğolistan
Myanmar
Mısır
Nepal
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Singapur
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Sırbistan
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Turks ve Caicos Adaları
Türkiye
Türkmenistan
Uganda
Ukrayna
Umman
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Çek Cumhuriyeti
Çin
Özbekistan
Ürdün
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Şili
Premier Lig
U21 Premier Lig 1
North West Counties League Premier
Premier Lig 2 (Lig 2)
Premier Reserve Ligi
FA Kupası
Kadınlar Premier Lig
Conference Lig Kupası
Kadınlar Play-off 3/4
Lig Kupası
Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
FA Vase
Non League Charity Shield
Alan Turvey Kupası
Güney Lig Kupası
Northern Premier League Challenge Kupası
BBFA Senior Kupası
Championship
Bedfordshire Senior Challenge Kupası
Birmingham Senior Kupası
Cheshire Senior Kupası
Cumberland Senior Cup
Derbyshire Senior Kupası
Durham County Challenge Kupası
Gloucester Senior Challenge Kupası
Huntingdonshire Senior Kupası
Essex Senior Cup
East Riding Senior Cup
Hampshire Senior Cup
Hertfordshire Senior Challenge Cup
Kent Senior Kupası
Lancashire FA Challenge Kupası
Lancashire Senior Kupası
Liverpool Senior Kupası
Lincolnshire Senior Cup
Leicestershire and Rutland Challenge Kupası
London Senior Kupası
Manchester Premier Kupası
Manchester Senior Kupası
Norfolk Senior Kupası
Middlesex Senior Cup
North Riding Senior Kupası
Northamptonshire Senior Kupası
Northumberland Senior Kupası
Nottinghamshire Saturday Senior Kupası
Oxfordshire Senior Kupası
Staffordshire Senior Kupası
Sheffield and Hallamshire Senior Cup
Somerset Premier Cup
Suffolk FA Premier Kupası
Surrey Senior Cup
Sussex Senior Challenge Cup
West Riding County Kupası
Walsall Senior Cup
1. Lig
2. Lig
Merkezi Lig
Ulusal Lig
Central League Kupası
Premier Lig 2 (Lig 1)
Premier Lig 2 (Lig 2)
Professional Development Lig
Premier Lig Kupası
U18 Premier Ligi
FA Gençlik Kupası
U18 Professional Development Lig
U18 Premier Lig Kupası
U18 Professional Development League Cup
Youth Alliance
Youth Alliance Cup
U17 Premier League Cup
U17 Professional Development League Cup
Ulusal Lig N / S
Kadınlar Süper Ligi
Kadınlar WSL 2
Kadınlar Premier Lig K/G
Kadınlar Premier Lig
Kadınlar FA Kupası
Non League Premier
Kadınlar WSL Kupası
Kadınlar Lig Kupası
Women’s FA Community Shield
Non League Div 1
Counties Leagues
1874 Northwich
AFC Bournemouth
AFC Croydon Athletic
AFC Dunstable
AFC Fylde
AFC Hornchurch
AFC Liverpool
AFC Mansfield
AFC Portchester
AFC Rushden & Diamonds
AFC Stoneham
AFC Sudbury
AFC Telford United
AFC Totton
AFC Wimbledon
AFC Wulfrunians
Abbey Rangers
Accrington Stanley
Albion Sports
Aldershot Town
Alfreton Town
Alton
Altrincham
Alvechurch
Andover New Street
Anstey Nomads
Ardley United
Arlesey Town
Arsenal
Ascot United
Ashby Ivanhoe
Ashford Town (Middlesex)
Ashford United
Ashington AFC
Ashton United
Aston Villa
Atherstone Town
Atherton Collieries
Athletic Newham
Aveley
Avro
Aylesbury United
Aylesbury
Aylestone Park
Badshot Lea
Baffins Milton Rovers
Baldock Town
Balham
Bamber Bridge
Banbury United
Barking
Barnet
Barnoldswick Town
Barnsley
Barnstaple Town
Barrow
Barton Rovers
Barton Town
Barwell
Basford United
Bashley
Basildon United
Basingstoke Town
Bath City
Beaconsfield SYCOB
Bearsted
Beckenham Town
Bedfont Sports
Bedford Town
Bedworth United
Belper Town
Belper United
Bemerton Heath Harleq.
Berkhamsted
Bewdley Town
Bexhill United
Bideford
Biggleswade Town
Biggleswade United FC
Biggleswade
Billericay Town
Binfield
Birmingham City
Birtley Town
Bishop Auckland
Bishop's Cleeve
Bishop's Stortford
Blackburn Rovers
Blackfield & Langley
Blackpool
Blyth Spartans
Bognor Regis Town
Boldmere St. Michaels
Bolton
Bootle FC
Boreham Wood
Boro Rangers
Boston Town FC
Boston United
Bottesford Town
Bournemouth FC
Bowers & Pitsea
Brackley Town
Bracknell Town
Bradford City
Bradford Park Avenue
Braintree Town
Brantham Athletic
Brentford
Brentwood Town
Bridgwater Town
Bridlington Town
Brighouse Town
Brightlingsea Regent
Brighton & Hove Albion
Brimscombe & Thrupp
Brislington
Bristol City
Bristol Manor Farm
Bristol Rovers
Brixham
Broadbridge Heath
Broadfields United
Brockenhurst
Bromley
Bromsgrove Sporting
Buckhurst Hill
Buckland Athletic
Bugbrooke St Michaels
Burgess Hill Town
Burnham
Burnley
Burscough
Burton Albion
Bury AFC
Bury Town
Bury
Buxton
Camberley Town
Cambridge City
Cambridge United
Campion
Canvey Island
Cardiff City
Carlisle City
Carlisle United
Carlton Town
Carshalton Athletic
Chadderton
Chalfont St Peter
Charlton Athletic
Charnock Richard
Chasetown
Chatham Town
Cheadle Town
Chelmsford City
Chelsea
Cheltenham Town
Chertsey Town
Chesham United
Cheshunt
Chester
Chesterfield
Chichester City
Chippenham Town
Chipstead
Chorley
Christchurch
Cinderford Town
Cirencester Town
City of Liverpool
Cleethorpes Town
Clevedon Town
Clitheroe
Coalville Town
Cobham
Cockfosters
Cogenhoe United
Coggeshall Town
Colchester United
Coleshill Town
Colliers Wood United FC
Colne FC
Colney Heath
Concord Rangers
Congleton Town FC
Consett AFC
Corby Town
Corinthian-Casuals
Corinthian
Corsham Town
Coventry City
Coventry Sphinx
Coventry United
Cowes Sports FC
Crawley Down
Crawley Green
Crawley Town
Cray Valley PM
Cray Wanderers
Crewe Alexandra
Cribbs
Crook Town AFC
Crowborough Athletic
Crystal Palace
Curzon Ashton
Dagenham & Redbridge
Darlaston Town
Darlington 1883
Dartford
Daventry Town
Deal Town
Deeping Rangers
Derby County
Dereham Town
Desborough Town
Didcot Town
Doncaster Rovers
Dorchester Town
Dorking Wanderers
Dover Athletic
Downham Town
Dudley Town
Dulwich Hamlet
Dunstable Town
Dunston UTS
Easington Sports
East Grinstead Town
East Thurrock United
Eastbourne Borough
Eastbourne Town
Eastbourne United
Eastleigh
Eastwood Community
Ebbsfleet United
Eccleshill United
Edgware Town
Egham
Ely City
Emley AFC
Enfield Town
Enfield
Epsom & Ewell FC
Erith & Belvedere
Erith Town
Everton
Evesham United
Exeter City
Exmouth
Eynesbury Rovers
FC Clacton
FC Romania
Fairford Town FC
Fakenham Town
Falmouth Town
Fareham Town
Farnborough
Farnham Town
Farsley
Faversham Town
Felixstowe & Walton United
Fisher
Flackwell Heath FC
Fleet Town
Fleetwood Town
Folkestone Invicta
Forest Green Rovers
Frenford
Frickley Athletic
Frome Town
Fulham
Gainsborough Trinity
Garforth Town
Gateshead
Gillingham
Glebe
Glossop North End FC
Gloucester City
Godmanchester Rovers
Golcar United
Goole
Gorleston
Gosport Borough
Grantham Town
Grays Athletic
Great Wakering Rovers
Gresley Rovers
Grimsby Borough
Grimsby Town
Guildford City
Guisborough Town
Guiseley
Hadleigh United
Hadley
Halesowen Town
Halifax Town
Hallam
Halstead Town
Hamble Club
Hampton & Richmond
Hamworthy United FC
Handsworth
Hanley Town
Hanwell Town
Hanworth Villa
Harborough Town
Harefield United
Haringey Borough
Harleston Town
Harpenden Town
Harrogate Town
Harrow Borough
Hartlepool United
Hartley Wintney
Hartpury University
Hashtag United
Hassocks
Hastings United
Havant & Waterlooville
Hayes & Yeading United
Haywards Heath Town
Heacham
Heanor Town
Heaton Stannington
Hebburn Town
Hednesford Town
Helston Athletic
Hemel Hempstead Town
Hendon
Hereford Lads Club
Hereford Pegasus
Hereford
Herne Bay
Hertford Town
Heybridge Swifts
Highgate United
Highworth Town
Hilltop
Hinckley Leicester Road
Histon
Hitchin Town
Hollands & Blair
Holmesdale
Holyport
Horley Town
Horndean
Horsham YMCA
Horsham
Hucknall Town
Huddersfield Town
Hull City
Hullbridge Sports
Hungerford Town
Hyde
Hythe & Dibden
Hythe Town
Ilford
Ilfracombe Town
Ilkeston Town
Ipswich Town
Ipswich Wanderers
Irlam
Jersey Bulls
Kempston Rovers
Kendal Town
Kennington
Kettering Town
Kidderminster Harriers
Kidlington
Kidsgrove Athletic
Kimberley Miners Welfare
King's Lynn Town
Kings Langley
Kingstonian
Kirkley & Pakefield
Knaphill
Knaresborough Town
Lakenheath
Lancaster City
Lancing
Larkhall Athletic FC
Laverstock & Ford
Leamington
Leatherhead
Leeds United
Leek Town
Leicester City
Leighton Town
Leiston
Leverstock Green
Lewes
Leyton Orient
Lichfield City
Lincoln City
Lincoln United
Lingfield
Liskeard Athletic
Little Common
Little Oakley
Littlehampton Town
Liverpool
Liversedge
London Lions
Long Eaton United FC
Long Melford
Longlevens
Longridge Town
Lordswood
Loughborough Dynamo
Loughborough University
Lower Breck
Lowestoft Town
Loxwood
Luton Town
Lutterworth Town
Lydd Town
Lydney Town
Lye Town
Lymington Town
Macclesfield
Maidenhead United
Maidstone United
Maldon & Tiptree
Maltby Main
Malvern Town
Man City
Manchester United
Mangotsfield United
Mansfield Town
March Town United
Margate
Marine
Marlow
Marske United
Matlock Town
Melksham Town
Melton Town
Merstham
Merthyr Town
Metropolitan Police
Mickleover Sports
Middlesbrough
Midhurst & Easebourne
Mildenhall Town FC
Millbrook
Millwall
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Irish
Moneyfields
Morecambe
Morpeth Town
Mossley
Mousehole
Mulbarton Wanderers
Nailsea & Tickenham
Nantwich Town
Needham Market
New Salamis
Newark and Sherwood FC
Newcastle Benfield FC
Newcastle Town
Newcastle Utd
Newhaven
Newmarket Town
Newport County
Newport Pagnell Town FC
Newton Aycliffe
North Ferriby
North Greenford United
North Leigh
North Shields
Northallerton Town
Northampton Town
Northwich Victoria
Northwood
Norwich City
Norwich United
Nottingham Forest
Notts County
Nuneaton Town
Oadby Town
Okehampton Argyle
Oldham Athletic
Oldland Abbotonians
Ossett United
Oxford City
Oxford United
Padiham
Pagham
Paulton Rovers
Peacehaven & Telscombe
Penistone Church
Penrith AFC
Peterborough Sports
Peterborough United
Petersfield Town
Phoenix Sports
Pickering Town CFC
Pilkington
Pinchbeck United
Plymouth Argyle
Plymouth Parkway
Pontefract Collieries
Poole Town
Port Vale
Portland United
Portsmouth
Potters Bar Town
Potton United
Prescot Cables
Preston North End
Prestwich Heys
Punjab United
Queens Park Rangers
Quorn
Racing Club Warwick
Radcliffe Borough
Ramsbottom United
Ramsgate
Raynes Park Vale
Reading City
Reading
Real Bedford
Redbridge
Redcar Athletic
Redditch United
Redhill
Risborough Rangers
Rochdale
Roman Glass St George
Romford
Romulus
Rossington Main
Rotherham United
Royston Town FC
Rugby Borough
Rugby Town
Runcorn Linnets
Rushall Olympic
Rusthall
Saffron Walden Town FC
Salford City
Salisbury
Saltash United
Saltdean United
Sandhurst Town
Sawbridgeworth Town
Scarborough Athletic
Scunthorpe United
Seaham Red Star
Sevenoaks Town
Shaftesbury Town
Sheerwater
Sheffield United
Sheffield Wednesday
Sheffield
Shefford Town & Campton
Sheppey United
Shepshed Dynamo
Shepton Mallet
Sherborne Town
Sheringham
Sherwood Colliery
Shifnal Town FC
Shildon AFC
Sholing
Shoreham
Shrewsbury Town
Silsden
Sittingbourne
Skegness Town
Skelmersdale United
Sleaford Town FC
Slimbridge
Slough Town
Snodland Town
Soham Town Rangers
Solihull Moors
South Park
South Shields
Southall
Southampton
Southend United
Southport
Spalding United
Spelthorne Sports
Spennymoor Town
Sporting Bengal United
Sporting Khalsa
Squires Gate
St Blazey
St Ives Town
St Neots Town
St. Albans City
St. Panteleimon
Stafford Rangers
Stalybridge Celtic
Stamford
Stansfeld
Stansted
Stanway Rovers FC
Stevenage
Steyning Town
Stockport County
Stockport Town
Stocksbridge Park Steels
Stockton Town
Stoke City
Stone Old Alleynians
Stotfold FC
Stourbridge
Stourport Swifts
Stowmarket Town
Stratford Town
Street
Studley FC
Sunderland RCA
Sunderland
Sutton Athletic
Sutton Coldfield Town
Sutton Common Rovers
Sutton United
Swansea City
Swindon Supermarine
Swindon Town
Tadcaster
Tadley Calleva
Takeley
Tamworth
Taunton Town
Tavistock
Thackley
Thame
Thatcham Town
Thetford Town
Thornbury Town
Three Bridges
Thurnby Nirvana
Tilbury
Tiverton Town
Tividale
Tonbridge Angels
Tooting & Mitcham United
Torpoint Athletic
Torquay United
Tottenham
Tow Law Town
Trafford
Tranmere Rovers
Tring Athletic
Truro City
Tuffley Rovers
Tunbridge Wells
Uckfield Town
United Services
United of Manchester
Uttoxeter Town
Uxbridge
VCD Athletic
Varndeanians
Vauxhall Motors
Virginia Water
Wallingford & Crowmarsh
Walsall Wood
Walsall
Walsham Le Willows
Waltham Abbey
Waltham Forest
Walton & Hersham
Wantage Town
Ware
Warrington Rylands
Warrington Town
Watford
Wealdstone
Welling Town
Welling United
Wellingborough Town
Wellington AFC
Wells City
Welton Rovers
Welwyn Garden City
Wembley
Wendron United
West Allotment Celtic
West Auckland Town
West Bromwich Albion
West Didsbury & Chorlton
West Essex
West Ham
Westbury United
Westfield
Westfields
Weston-super-Mare
Weymouth
Whickham
Whitby Town
Whitchurch Alport
White Ensign
Whitehawk
Whitley Bay FC
Whitstable Town
Widnes
Wigan Athletic
Willand Rovers
Wimborne Town
Winchester City
Wingate & Finchley
Winterton Rangers FC
Wisbech Town
Witham Town
Witton Albion
Woking
Wokingham & Emmbrook
Wolverhampton Casuals
Wolverhampton
Woodbridge Town
Woodford Town
Wootton Bassett Town
Worcester City
Worcester Raiders
Workington
Worksop Town
Worthing
Wrexham
Wroxham FC
Wycombe Wanderers
Wythenshawe Town
Wythenshawe
Yate Town
Yaxley FC
Yeovil Town
York City
ABD
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belize
Belçika
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Cayman Adaları
Cebelitarık
Cezayir
Cibuti
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guyana
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Haiti
Hindistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
Hırvatistan
Irak
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Küba
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Moğolistan
Myanmar
Mısır
Nepal
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Singapur
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Sırbistan
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Turks ve Caicos Adaları
Türkiye
Türkmenistan
Uganda
Ukrayna
Umman
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Çek Cumhuriyeti
Çin
Özbekistan
Ürdün
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Şili
Premier Lig
U21 Premier Lig 1
North West Counties League Premier
Premier Lig 2 (Lig 2)
Premier Reserve Ligi
FA Kupası
Kadınlar Premier Lig
Conference Lig Kupası
Kadınlar Play-off 3/4
Lig Kupası
Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
FA Vase
Non League Charity Shield
Alan Turvey Kupası
Güney Lig Kupası
Northern Premier League Challenge Kupası
BBFA Senior Kupası
Championship
Bedfordshire Senior Challenge Kupası
Birmingham Senior Kupası
Cheshire Senior Kupası
Cumberland Senior Cup
Derbyshire Senior Kupası
Durham County Challenge Kupası
Gloucester Senior Challenge Kupası
Huntingdonshire Senior Kupası
Essex Senior Cup
East Riding Senior Cup
Hampshire Senior Cup
Hertfordshire Senior Challenge Cup
Kent Senior Kupası
Lancashire FA Challenge Kupası
Lancashire Senior Kupası
Liverpool Senior Kupası
Lincolnshire Senior Cup
Leicestershire and Rutland Challenge Kupası
London Senior Kupası
Manchester Premier Kupası
Manchester Senior Kupası
Norfolk Senior Kupası
Middlesex Senior Cup
North Riding Senior Kupası
Northamptonshire Senior Kupası
Northumberland Senior Kupası
Nottinghamshire Saturday Senior Kupası
Oxfordshire Senior Kupası
Staffordshire Senior Kupası
Sheffield and Hallamshire Senior Cup
Somerset Premier Cup
Suffolk FA Premier Kupası
Surrey Senior Cup
Sussex Senior Challenge Cup
West Riding County Kupası
Walsall Senior Cup
1. Lig
2. Lig
Merkezi Lig
Ulusal Lig
Central League Kupası
Premier Lig 2 (Lig 1)
Premier Lig 2 (Lig 2)
Professional Development Lig
Premier Lig Kupası
U18 Premier Ligi
FA Gençlik Kupası
U18 Professional Development Lig
U18 Premier Lig Kupası
U18 Professional Development League Cup
Youth Alliance
Youth Alliance Cup
U17 Premier League Cup
U17 Professional Development League Cup
Ulusal Lig N / S
Kadınlar Süper Ligi
Kadınlar WSL 2
Kadınlar Premier Lig K/G
Kadınlar Premier Lig
Kadınlar FA Kupası
Non League Premier
Kadınlar WSL Kupası
Kadınlar Lig Kupası
Women’s FA Community Shield
Non League Div 1
Counties Leagues
AFC Hornchurch
AFC Sudbury
AFC Telford United
AFC Totton
Alvechurch
Ashton United
Atherton Collieries
Bamber Bridge
Barwell
Basford United
Basingstoke Town
Beaconsfield SYCOB
Berkhamsted
Billericay Town
Bognor Regis Town
Bracknell Town
Bradford Park Avenue
Bromsgrove Sporting
Canvey Island
Carshalton Athletic
Chatham Town
Chesham United
Cheshunt
Coalville Town
Concord Rangers
Cray Wanderers
Didcot Town
Dorchester Town
Dulwich Hamlet
Enfield Town
Folkestone Invicta
Gainsborough Trinity
Gosport Borough
Guiseley
Halesowen Town
Hanwell Town
Haringey Borough
Harrow Borough
Hashtag United
Hastings United
Hayes & Yeading United
Hendon
Hitchin Town
Horsham
Hungerford Town
Hyde
Ilkeston Town
Kettering Town
Kingstonian
Lancaster City
Leamington
Leiston
Lewes
Long Eaton United FC
Macclesfield
Margate
Marine
Marske United
Matlock Town
Merthyr Town
Mickleover Sports
Morpeth Town
Needham Market
Nuneaton Town
Plymouth Parkway
Poole Town
Potters Bar Town
Radcliffe Borough
Redditch United
Royston Town FC
Salisbury
Sholing
St Ives Town
Stafford Rangers
Stamford
Stourbridge
Stratford Town
Swindon Supermarine
Tiverton Town
United of Manchester
Walton & Hersham
Warrington Rylands
Whitby Town
Whitehawk
Winchester City
Wingate & Finchley
Workington
Worksop Town
Stockport Town
Hyde
Başabaş
Maçlar
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
05/02/18
CSK
Stockport Town
P
1 - 1
P
Hyde
23/11/15
CSK
Hyde
1 - 0
Stockport Town
Puan Durumu
Stockport Town
Hyde
Toplam
İçeride
Dışarıda
Toplam
İçeride
Dışarıda
Oynanan maç
2
1
1
2
1
1
Galibiyetler
1
1
0
1
1
0
Beraberlikler
0
0
0
0
0
0
Mağlubiyetler
1
0
1
1
0
1
Yediği Gol
1
1
0
2
1
1
Attığı Gol
2
1
1
1
0
1
Puanlar
3
3
0
3
3
0
Form
Stockport Town
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
FT
21/11
CSK
Cheadle Town
A
1 - 1
FT
23/10
CSK
Chester CC
H
1 - 0
FT
05/08
FAK
Ramsbottom United
H
0 - 1
FT
03/01
CSK
Congleton Town FC
A
3 - 0
FT
31/10
CSK
1874 Northwich
H
4 - 3
FT
12/10
CSK
Cammell Laird
A
2 - 1
20:30
10/11
CSK
Stalybridge Celtic
A
İPTL
FT
07/01
CSK
Chester
A
1 - 0
Hyde
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
16:00
01/04
NLP
Macclesfield
H
16 : 00
16:00
30/03
NLP
Worksop Town
A
16 : 00
16:00
27/04
NLP
Marske United
A
İPTL
FT
23/03
NLP
Warrington Rylands
H
0 - 0
FT
19/03
CSK
Cheadle Town
A
0 - 3
FT
16/03
NLP
Ilkeston Town
A
1 - 1
FT
09/03
NLP
Workington
A
0 - 1
FT
02/03
NLP
Atherton Collieries
H
3 - 2
Oyuncu
FA Kupası - 2023/2024
Cheshire Senior Kupası - 2023/2024
Non League Premier - 2023/2024
FA Kupası - 2023/2024
FA Trophy - 2023/2024
Cheshire Senior Kupası - 2023/2024
Manchester Premier Kupası - 2023/2024
Takım
FA Kupası - 2023/2024
Cheshire Senior Kupası - 2023/2024
Non League Premier - 2023/2024
FA Kupası - 2023/2024
FA Trophy - 2023/2024
Cheshire Senior Kupası - 2023/2024
Manchester Premier Kupası - 2023/2024
Genel istatistikler
Stockport Town
Hyde
Toplam
İçeride
Dışarıda
Toplam
İçeride
Dışarıda
Oynanan maç
2
1
1
4
2
2
Galibiyetler
1
1
0
4
2
2
Beraberlikler
0
0
0
0
0
0
Mağlubiyetler
1
0
1
0
0
0
Yediği Gol
2
1
1
10
4
6
Attığı Gol
1
0
1
1
0
1
Puanlar
3
3
0
12
6
6
Gol yemeden
1
1
0
3
2
1
Maç başı atılan gol
1
1.00
1.00
2.5
2.00
3.00
Maç başı yenen gol
0.5
0.00
1.00
0.25
0.00
0.50
Atılan ilk gol ort. zamanı
-
-
-
-
-
-
Yenen ilk gol ort. zamanı
-
-
-
-
-
-
Gol atamadığı maçlar
0
0
0
0
0
0
En farklı galibiyet
1 - 0
1 - 0
-
3 - 0
2 - 0
3 - 0
En farklı yenilgi
-
-
-
-
-
-
Kupalar
Stockport Town
Hyde
Cheshire Senior Kupası
0
0
Manchester Premier Kupası
0
0
Kadro
Stockport Town
Hyde
Yaş ortalaması
-
25.2
En genç
-
19 (
J. Igwenwanne
)
En yaşlı
-
36 (
C. Ellison
)
21 yaş altı oyuncular
-
4
Yabancı oyuncular
-
-
Non-EU players
-
-
Non League Premier Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
3
Macclesfield
33
+31
62
4
Marine
34
+33
61
5
Hyde
35
+24
61
6
Guiseley
34
+11
58
7
Worksop Town
33
+22
55
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.