Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fikstür
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Kulüp takımları
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Hepsini gör
Internazionale
Milan
Bayern Münih
Porto
Boca Juniors
Ulusal takımlar
İspanya
Hollanda
Almanya
İngiltere
Brezilya
Hepsini gör
Arjantin
İtalya
Portekiz
Fransa
Rusya
Daha Fazlası
FIFA Sıralamalar
H2H Karşılaştırma
Oyuncular
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
Kupa
Spor Toto Kupası
Süper Kupa
A2 Ligi
U21 Ligi Süper Lig
U21 Ligi 1.Lig
U21 Ligi Süper Kupa
U19 Elit Ligi
U19 Elit B Ligi
U19 Elit Lig Süper Kupa
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Milli Küme
Mahallî Ligi
Play-offs 1/2
Bölgesel Amatör Ligler
Regional Leagues 2. Lig
2. Lig Promotion
3. Lig Promotion
Elit Akademi Ligleri
U18 Elit Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Atatürk Cup
Deprem Cup
Federation Cup
Cemal Gürsel Cup
Donanma Cup
TSYD Kupası
Chancellor Cup
Youth & Sports Ministry Cup
50 Year Cup
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Afganistan
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Çad
Cayman Adaları
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Cibuti
Çin
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Guyana
Haiti
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
Irak
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Küba
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Myanmar
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Özbekistan
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Samoa
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Şili
Singapur
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
Umman
Ürdün
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
CAF Süper Kupası
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Körfez Kulüpler Şampiyonlar Ligi
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC Başkanlık Kupası
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
UEFA Süper Kupa
Algarve Football Cup
Premier Lig Uluslararası Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
InterToto Kupası
NextGen Serileri
Setanta Kupası
Baltık Ligi
Baltık Şampiyonlar Kupası
Livonia Cup
Livonian Winter League
İskandinavya Royal Ligi
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Gençler Kulüp Hazırlık
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Klüpler Şampiyonası
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONCACAF League
Kupa Galipleri Kupası
Devler Kupası
Süper Ligi
UNCAF Kulüpler Kupası
OFC Şampiyonlar Ligi
Ulusal takımlar
Afrika Uluslar Kupası
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Şampiyonası
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrika Oyunları
Afrika U23 Uluslar Kupası
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Afrika U20 Uluslar Kupası
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Afrika U17 Uluslar Kupası
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
CECAFA Senior Challenge Kupası
CECAFA U20 Championship
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Kupası
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nil Kıyısı Turnuvası
Asya Kupası
Asya Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Asya Oyunları
AFF Şampiyonası
AFF Championship Qualification
Güney Asya Futbol Federasyonu Şampiyonası
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
CAFA Nations Cup
EAFF Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Körfez Kupası
AFC U23 Şampiyonası
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Körfez Olimpik Takımlar Kupası
Güneydoğu Asya Oyunları
AFC Asya Kupası U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası
AFC U19 Championship Qualification
AFC U19 Şampiyonası
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Körfez Kupası U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U17 Şampiyonası
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Şampiyonası
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
AFC Doğu Asya Oyunları
Vietnamese International U21 Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
AFC Challenge Kupası
Nehru Kupası
Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şampiyonası Eleme
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Baltık Kupası
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Şampiyonası
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Şampiyonası
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Uluslararası Algarve Turnuvası U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Uluslar Kupası
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa America
Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Güney Amerika U17 Şampiyonası
Güney Amerika Gençlik Oyunları
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF Gold Cup Eleme
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Karayipler Kupası
Caribbean Cup Qualification
CONCACAF Federasyonlar Kupası Play-off
Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
CA Oyunları
CONCACAF u20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
CONCACAF Uluslar Kupası
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Copa America Elemeler
CONCACAF Öncesi Şampiyonası
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Uluslar Kupası
Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
OFC Pasifik Oyunları
Olympic Qualifying Oceania
OFC u20 Şampiyonası
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
OFC u17 Şampiyonası
10 Ağustos 2019
Maçlar 10 Ağustos 2019
«
10/08 Cts
21/03 Prş
22/03 Cum
23/03 Cts
24/03 Paz
25/03 Pzt
26/03 Sal
27/03 Çrş
Bugün
29/03 Cum
30/03 Cts
31/03 Paz
01/04 Pzt
02/04 Sal
03/04 Çrş
04/04 Prş
»
Tüm
TR
Favoriler
İngiltere
Premier Lig
13:30
MS
West Ham
Man City
0
0
5
1
0 - 1
25'
Gabriel Jesus
0 - 2
51'
R. Sterling
0 - 3
75'
R. Sterling
0 - 4
86'
S. Agüero
0 - 5
90+1'
R. Sterling
16:00
MS
Bournemouth
Sheff Utd
1
0
1
0
C. Mepham
62'
1 - 0
1 - 1
88'
B. Sharp
16:00
MS
Burnley
Southampton
3
0
0
0
A. Barnes
63'
1 - 0
A. Barnes
70'
2 - 0
J. Guðmundsson
75'
3 - 0
16:00
MS
Crystal Palace
Everton
0
0
0
0
76'
M. Schneiderlin
16:00
MS
Watford
Brighton
0
0
3
1
0 - 1
28'
A. Doucouré
0 - 2
65'
F. Andone
0 - 3
77'
N. Maupay
18:30
MS
Tottenham
Aston Villa
3
0
1
1
0 - 1
9'
J. McGinn
T. Ndombélé
73'
1 - 1
H. Kane
86'
2 - 1
H. Kane
90'
3 - 1
Fransa
Ligue 1
17:30
MS
Marsilya
Reims
0
0
2
0
0 - 1
58'
B. Dia
0 - 2
90'
Suk Hyun-Jun
20:00
MS
Dijon
Saint-Étienne
1
1
2
2
0 - 1
5'
R. Hamouma
0 - 2
11'
J. Aholou
Júlio Tavares
34'
1 - 2
20:00
MS
Nice
Amiens
2
1
1
0
27'
E. Gnahoré
C. Hérelle
32'
1 - 0
1 - 1
81'
C. Akolo
Dante
90+5'
2 - 1
20:00
MS
Montpellier
Rennes
0
0
1
1
0 - 1
6'
J. Morel
69'
F. Tait
20:00
MS
Angers
Bordeaux
3
3
1
1
0 - 1
4'
N. de Préville
J. Reine-Adélaïde
27'
1 - 1
Mathias Pereira Lage
33'
2 - 1
T. Mangani
45'
3 - 1
20:00
MS
Brest
Toulouse
1
1
1
0
M. Autret
25'
1 - 0
1 - 1
89'
E. Koulouris
İngiltere
Championship
13:30
MS
Leeds
Nottm Forest
1
0
1
0
Pablo Hernández
59'
1 - 0
1 - 1
77'
L. Grabban
16:00
MS
Birmingham
Bristol City
1
0
1
0
L. Jutkiewicz
64'
1 - 0
1 - 1
83'
T. Rowe
16:00
MS
Cardiff
Luton
2
0
1
0
A. Flint
52'
1 - 0
1 - 1
86'
M. Pearson
I. Vassell
90+6'
2 - 1
16:00
MS
Charlton Ath
Stoke
3
1
1
1
L. Taylor
25'
1 - 0
1 - 1
37'
T. Ince
C. Aneke
75'
2 - 1
C. Gallagher
83'
3 - 1
16:00
MS
Derby
Swansea
0
0
0
0
16:00
MS
Fulham
Blackburn
2
1
0
0
T. Cairney
34'
1 - 0
A. Mitrović
81'
2 - 0
16:00
MS
Hull
Reading
2
2
1
0
J. Bowen
6'
1 - 0
J. Irvine
16'
2 - 0
2 - 1
66'
Lucas João
16:00
MS
Middlesbrough
Brentford
0
0
1
0
0 - 1
54'
O. Watkins
16:00
MS
Preston
Wigan
3
2
0
0
S. Maguire
6'
1 - 0
L. Moult
39'
2 - 0
P. Gallagher
54'
3 - 0
16:00
MS
QPR
Huddersfield
1
0
1
0
0 - 1
49'
K. Ahearne-Grant
G. Hall
83'
1 - 1
16:00
MS
Sheff Wed
Barnsley
2
1
0
0
J. Murphy
2'
1 - 0
S. Fletcher
60'
2 - 0
16:00
MS
West Bromwich
Millwall
1
0
1
0
K. Bartley
57'
1 - 0
1 - 1
75'
M. Smith
İngiltere
FA Kupası
13:30
MS
Punjab Utd
Broadbridge H
0
1
15:00
MS
Street
Odd
4
1
16:00
MS
Consett AFC
Dunston UTS
1
1
16:00
MS
Newton A
Northallerton Town Football Club
0
2
16:00
MS
Kendal Town
Hemsworth MW
0
4
16:00
MS
Shildon AFC
Garforth Town
0
0
16:00
MS
Whitley Bay FC
Hebburn Town
1
7
16:00
MS
Ashington AFC
Albion Sports
2
0
16:00
MS
Billingham
Yorkshire Am.
3
0
16:00
MS
West Auckland Town Football Club
Bridlington Town
1
3
16:00
MS
North Shields
Guisborough
2
2
16:00
MS
Bishop Auckland
Thornaby
0
2
16:00
MS
Sunderland RCA
Sunderland RCW
0
0
16:00
MS
Seaham
Penrith AFC
4
2
16:00
MS
Harrogate Railway
Whickham
1
10
16:00
MS
Nostell
Stockton
2
2
16:00
MS
Hall Road Rangers
Goole
0
3
16:00
MS
Knaresborough
Newcastle Benfield FC
0
3
16:00
MS
Vauxhall Motors
Winsford Utd
1
2
16:00
MS
Charnock Rich.
Lower Breck
2
1
16:00
MS
Thackley Football Club
Handsworth
1
4
16:00
MS
Longridge Town
Barnoldswick
6
1
16:00
MS
Irlam
Ashton Athl
4
0
16:00
MS
Northwich V
Silsden
2
2
16:00
MS
AFC Liverpool
Burscough
2
3
16:00
MS
Avro
Litherland
3
4
16:00
MS
Runcorn Town
Rylands
2
0
16:00
MS
Squires Gate
West Didsbury
1
2
16:00
MS
Clitheroe
1874 Northwich
1
2
16:00
MS
Eccleshill Utd
Bootle FC
2
1
16:00
MS
Athersley Recr
Padiham
0
4
16:00
MS
City of Liv.
Campion
3
1
16:00
MS
Liversedge
Abbey Hey
5
1
16:00
MS
Coventry Sphinx
Coventry Utd
1
1
16:00
MS
Lye
Lutterworth
0
3
16:00
MS
Romulus
Wolv Casuals
0
0
16:00
MS
Lichfield City
Highgate Utd
3
2
16:00
MS
Haughmond
Walsall Wood
3
2
16:00
MS
Atherstone Town
Stourport Swifts
1
3
16:00
MS
Congleton Town FC
Westfields
1
1
16:00
MS
Hanley Town
Hinckley LR
2
3
16:00
MS
Boldmere St. Michaels
Daventry Town
3
1
16:00
MS
Tividale
Wednesfield Football Club
2
1
16:00
MS
RC Warwick
AFC Wulfrunians
0
2
16:00
MS
Dunkirk Football Club
Gresley Football Club
0
3
16:00
MS
Khalsa
Rugby Town
5
4
16:00
MS
Heather
Wolves SC
2
0
16:00
MS
Malvern Town
Whitchurch Alp
1
2
16:00
MS
Radford
Heanor Town
0
7
16:00
MS
Winterton Rangers FC
Grimsby Bor.
2
1
16:00
MS
Quorn
Sherwood Coll.
1
2
16:00
MS
Thurnby Nirvana
Oadby Town Football Club
2
1
16:00
MS
Worksop Town
Melton Town
1
2
16:00
MS
Sleaford Town FC
AFC Mansfield
0
7
16:00
MS
Mulbarton
Boston Town FC
0
0
16:00
MS
South Norman.
Selston
5
0
16:00
MS
Bottesford Town Football Club
Long Eaton United FC
2
8
16:00
MS
Barton Town
Carlton Town
3
2
16:00
MS
Shepshed Dynamo
Maltby
2
4
16:00
MS
Anstey
Kirby
0
3
16:00
MS
Loughborough University
Ilkeston Town
3
1
16:00
MS
Potton Utd
Ely City
1
2
16:00
MS
March Town
Norwich Utd
2
1
16:00
MS
Walsham
Northern Star
1
2
16:00
MS
Eynesbury
Wellingborough Town Football Club
3
3
16:00
MS
Desborough Town Football Club
Histon
1
3
16:00
MS
Biggleswade
Mildenhall Town FC
4
1
16:00
MS
Holbeach Utd
Fakenham
2
0
16:00
MS
Bugbrooke
Norwich CBS
1
0
16:00
MS
Biggleswade United FC
Swaffham
1
0
16:00
MS
Harborough
Deeping Rangers
1
2
16:00
MS
Newmarket
Arlesey Town
2
2
16:00
MS
Gorleston
Pinchbeck Utd
1
0
16:00
MS
Great Yarmouth
Whitworth
4
2
16:00
MS
Waltham Forest
Bengal Utd
5
0
16:00
MS
Haverhill Rovers
Colney Heath Football Club
1
6
16:00
MS
Crawley Green
Takeley
2
5
16:00
MS
Hadley
Redbridge
4
2
16:00
MS
Woodbridge
Coggeshall Utd
1
0
16:00
MS
Clapton
Stowmarket
0
6
16:00
MS
Hullbridge
Stanway Rovers FC
1
2
16:00
MS
London Colney Football Club
Hadleigh Utd
2
0
16:00
MS
Sawbridgewort
Halstead
1
3
16:00
MS
FC Clacton
Margaretsbury
3
0
16:00
MS
Southend Manor
Long Melford
0
0
16:00
MS
Leyton Ath.
Cockfosters
0
1
16:00
MS
Stotfold FC
Harpenden Town
3
1
16:00
MS
Ilford
Harwich & Park
1
2
16:00
MS
Saffron Walden Town FC
Baldock Town
1
0
16:00
MS
Fairford Town FC
Enfield
3
2
16:00
MS
AFC Hayes
Wembley
1
1
16:00
MS
Clanfield
Shortwood United FC
1
3
16:00
MS
Dunstable Town
Chipping Sodb.
3
2
16:00
MS
Slimbridge
Edgware Town
1
0
16:00
MS
Tuffley
North Greenford United
1
1
16:00
MS
Wootton Bassett Town
Aylesbury
1
1
16:00
MS
London Tigers
Thame Rangers
0
2
16:00
MS
Newport Pagnell Town FC
Cheltenham S
6
2
16:00
MS
Leverstock
Ardley Utd
1
1
16:00
MS
Oxhey Jets FC
Flackwell Heath FC
0
4
16:00
MS
Bishop's Cleeve
Easington S.
3
0
16:00
MS
Wantage
Brackley Sts.
1
1
16:00
MS
Leighton Town
Thornbury
4
1
16:00
MS
Shrivenham
Holmer
1
1
16:00
MS
Harefield Utd
Lydney Town
3
0
16:00
MS
Longlevens
Malmesbury Vic
3
0
16:00
MS
Croydon Ath.
Virginia Water
1
0
16:00
MS
Loxwood
Abbey Rangers
1
1
16:00
MS
Crawley Down
Newhaven
0
2
16:00
MS
Cray Valley
Chatham Town
2
1
16:00
MS
Bridon Ropes
Broadfields U
3
1
16:00
MS
Tunbridge Wells Football Club
Pagham
1
1
16:00
MS
Corinthian
Little Common
1
2
16:00
MS
Walton & Hersham
Southall
2
4
16:00
MS
Horley Town
Bearsted
2
2
16:00
MS
Egham
Lancing
2
2
16:00
MS
Lordswood
Steyning Town
0
1
16:00
MS
Hounslow Utd
Sheerwater
2
1
16:00
MS
Horsham YMCA
Croydon
2
1
16:00
MS
Saltdean Utd
Eastbourne
6
1
16:00
MS
Chertsey Town
Cobham Football Club
1
1
16:00
MS
Selsey
2
1
16:00
MS
Chichester
Erith Town Football Club
3
1
16:00
MS
Hassocks Football Club
Langney W.
2
0
16:00
MS
Arundel FC
Banstead
2
0
16:00
MS
Redhill Football Club
K Sports
2
1
16:00
MS
Glebe
Hollands Blair
3
1
16:00
MS
Colliers Wood United FC
Shoreham Football Club
2
3
16:00
MS
Sheppey Utd
East Preston
4
1
16:00
MS
Guildford City Football Club
Tooting Bec
3
2
16:00
MS
Sutton Ath.
Deal
3
2
16:00
MS
Spelthorne
Lingfield
1
1
16:00
MS
Greenwich
Canterbury
2
3
16:00
MS
Crowborough Athletic
Varndeanians
1
2
16:00
MS
Welling T.
Uckfield Town
1
4
16:00
MS
Hanworth Villa
Fisher
3
2
16:00
MS
Beckenham Town Football Club
Raynes Park
4
3
16:00
MS
Solent
Portland Utd
0
3
16:00
MS
Cowes Sports FC
Lymington
0
4
16:00
MS
Shaftesbury
Knaphill
1
4
16:00
MS
Fleet Town
Farnham
2
2
16:00
MS
Brockenhurst
AFC Stoneham
0
2
16:00
MS
Bournemouth FC
Frimley
2
1
16:00
MS
Windsor
Reading City
0
3
16:00
MS
Bemerton
Andover New St
3
3
16:00
MS
Ascot Utd
Badshot
2
2
16:00
MS
Binfield Football Club
Utd Services
3
2
16:00
MS
Romsey
Hamble Club
1
5
16:00
MS
Amesbury Town
Christchurch
2
7
16:00
MS
Westbury Utd
Fareham
0
1
16:00
MS
Hamworthy United FC
Bashley
3
0
16:00
MS
Portchester
Hythe & Dibden
2
2
16:00
MS
Horndean
Camberley
5
3
16:00
MS
Alresford
Baffins MR
0
0
16:00
MS
Cheddar
Bradford T
2
3
16:00
MS
Bitton AFC
Bridport FC
2
1
16:00
MS
Wellington AFC
Cribbs
1
1
16:00
MS
Keynsham
Brislington
0
1
16:00
MS
Exmouth
Barnstaple
2
0
16:00
MS
Saltash Utd
Clevedon Town
1
2
16:00
MS
Willand Rovers Football Club
Austell
2
1
16:00
MS
Tavistock
Hengrove
3
0
16:00
MS
Shepton
Cadbury Heath
3
1
16:00
MS
Bridgwater Town
Hallen FC
1
0
17:00
MS
Abingdon United
Brimscombe & T
1
2
20:30
MS
Thetford
Rothwell Cor.
0
1
21:00
MS
Sholing
Tadley Calleva
1
0
Belçika
1. Lig A
18:00
MS
Oostende
Club Brugge
0
0
2
0
0 - 1
72'
D. Okereke
0 - 2
82'
P. Tau
20:00
MS
Eupen
WB
1
0
1
1
0 - 1
28'
B. Badibanga
Y. Toyokawa
54'
1 - 1
20:00
MS
Cercle Brugge
Kortrijk
1
1
3
0
I. Saadi
18'
1 - 0
1 - 1
49'
A. Ajagun
1 - 2
55'
H. Van der Bruggen
1 - 3
90'
H. Kagé
20:30
MS
Genk
ZW
0
0
2
1
0 - 1
6'
H. Bjørdal
0 - 2
78'
S. Berahino
Hollanda
Eredivisie
18:30
MS
Groningen
Twente
1
0
3
0
R. Lundqvist
41'
M. te Wierik
45+2'
0 - 1
55'
K. Nakamura
0 - 2
70'
Aitor Cantalapiedra
R. Doan
84'
1 - 2
1 - 3
90+6'
H. Vučkić
19:45
MS
Ajax
Emmen
5
1
0
0
D. van de Beek
27'
1 - 0
H. Ziyech
47'
2 - 0
D. Tadić
66'
3 - 0
K. Huntelaar
80'
4 - 0
K. Huntelaar
88'
5 - 0
20:45
MS
Willem II
Vitesse
0
0
2
0
0 - 1
55'
J. Grot
0 - 2
70'
T. Matavž
Portekiz
Primeira Liga
17:30
MS
Santa Clara
Famalicão
0
0
2
1
0 - 1
5'
Toni Martínez
0 - 2
75'
Anderson Silva
20:00
MS
Gil Vicente
Porto
2
0
1
0
Lourency
60'
1 - 0
1 - 1
73'
Alex Telles
B. Kraev
77'
2 - 1
22:30
MS
Benfica
Paços Ferreira
5
2
0
0
Nuno Tavares
26'
1 - 0
Pizzi
32'
2 - 0
65'
Benny
H. Seferović
70'
3 - 0
Pizzi
74'
4 - 0
Carlos Vinícius
84'
5 - 0
Rusya
Premier Lig
13:00
MS
Gazovik Orenburg
Tambov
2
0
2
1
0 - 1
26'
C. Gogoua
0 - 2
68'
K. Mamtov
J. Fameyeh
74'
1 - 2
J. Fameyeh
78'
2 - 2
85'
V. Chuperka
18:00
MS
Krasnodar
Rubin Kazan
1
1
0
0
I. Ignatyev
17'
1 - 0
Y. Namli
45+2'
18:00
MS
Dinamo Moskova
Zenit
0
0
2
1
0 - 1
10'
A. Dzyuba
A. Yusupov
80'
0 - 2
88'
M. Ozdoev
Afrika
CAF Şampiyonlar Ligi
11:00
MS
Young Africans
Township Rollers
1
0
1
1
0 - 1
8'
P. Serameng
P. Sibomana
86'
1 - 1
14:30
MS
Big Bullets
Platinum
0
0
0
0
15:00
MS
African Stars
Kampala City Council
3
1
2
1
0 - 1
13'
I. Kamberipa
A. Amseb
40'
1 - 1
I. Youssouf
71'
2 - 1
2 - 2
83'
P. Kaddu
I. Youssouf
85'
3 - 2
15:00
MS
Green Mamba
ZESCO United
0
0
2
1
0 - 1
7'
U. Kasumba
0 - 2
53'
J. Ching’andu
15:00
MS
Green Eagles
Orlando Pirates
1
0
0
0
S. Sautu
46'
1 - 0
15:15
MS
KMKM
1º de Agosto
0
0
2
0
0 - 1
65'
Ary Papel
0 - 2
90+1'
L. Yombi
17:00
MS
Rahimo
Enyimba
1
1
0
0
I. Zonon
30'
1 - 0
17:00
MS
Kano Pillars
Asante Kotoko
3
1
2
0
I. Hillary
13'
1 - 0
1 - 1
55'
J. Blay
1 - 2
68'
G. Asiamah
R. Ali
70'
2 - 2
M. Gambo
75'
3 - 2
18:00
MS
Brikama United
Raja Casablanca
3
3
3
2
0 - 1
5'
B. Benoun
M. Bojang
24'
1 - 1
1 - 2
28'
M. Moutouali
M. Bojang
37'
2 - 2
A. Manneh
45'
3 - 2
3 - 3
59'
B. Benoun
18:00
MS
Stade Malien
Horoya
1
0
1
0
0 - 1
48'
G. Asante
M. Konate
88'
1 - 1
18:00
MS
Cano Sport
Mekelle
2
1
1
0
Pedro José Obiang
30'
1 - 0
José Sipi
63'
2 - 0
2 - 1
80'
A. Gebremichael
21:00
MS
HCB Songo
Simba
0
0
0
0
Afrika
CAF Konfederasyon Kupası
14:00
MS
Bandari
Al Ahly Shendi
0
0
15:00
MS
Buildcon
Young Buffaloes
0
1
15:00
MS
AS Kigali
KMC
0
0
15:00
MS
Proline
Security
3
0
16:30
MS
Pélican
Maniema Union
1
1
17:00
MS
Akonangui
Ashanti Gold
1
1
17:00
MS
Niger Tornadoes FC
Santoba
1
2
19:00
MS
Cansado
ESAE
0
5
21:45
MS
Belouizdad
Association Sportive CotonTÇad
2
0
Almanya
Almanya Kupası
15:30
MS
Kaiserslautern
Mainz 05
2
0
0
0
M. Starke
63'
1 - 0
F. Pick
90'
2 - 0
15:30
MS
Alemannia
Leverkusen
1
0
4
2
0 - 1
19'
P. Hackenberg
0 - 2
39'
K. Volland
S. Batarilo
56'
1 - 2
1 - 3
72'
L. Bailey
1 - 4
88'
K. Havertz
15:30
MS
Dassendorf
Dresden
0
0
3
1
0 - 1
37'
C. Löwe
0 - 2
75'
D. Burnić
0 - 3
77'
L. Röser
15:30
U
Villingen
Düsseldorf
1
1
3
0
S. Ukoh
42'
1 - 0
1 - 1
56'
N. Ampomah
1 - 2
102'
K. Ofori
T. Weißhaar
104'
1 - 3
116'
R. Hennings
15:30
MS
Drochtersen / Assel
Schalke 04
0
0
5
1
0 - 1
44'
S. Skrzybski
0 - 2
61'
G. Burgstaller
0 - 3
65'
D. Caligiuri
0 - 4
73'
L. Mercan
0 - 5
83'
G. Burgstaller
15:30
MS
Viktoria B
Bielefeld
0
0
1
1
0 - 1
15'
A. Voglsammer
15:30
MS
Verl
Augsburg
2
2
1
0
M. Suchý
8'
1 - 0
R. Schallenberg
23'
2 - 0
2 - 1
83'
A. Hahn
15:30
MS
Nordhausen
Aue
1
1
4
1
J. Mickels
22'
1 - 0
1 - 1
38'
T. Baumgart
1 - 2
57'
J. Hochscheidt
T. Becker
74'
1 - 3
80'
P. Testroet
1 - 4
84'
P. Testroet
15:30
U
Magdeburg
Freiburg
0
0
1
0
0 - 1
93'
L. Waldschmidt
18:30
P
Würzburger Kickers
Hoffenheim
3
0
4
3
1
5
0 - 1
29'
P. Kadeřábek
0 - 2
54'
I. Bebou
F. Kaufmann
68'
1 - 2
A. Vrenezi
75'
2 - 2
2 - 3
99'
Á. Szalai
L. Pfeiffer
114'
3 - 3
18:30
MS
Baunatal
Bochum
2
2
3
1
0 - 1
17'
S. Ganvoula
M. Blahout
32'
1 - 1
N. Schrader
45+2'
2 - 1
2 - 2
70'
S. Ganvoula
2 - 3
73'
S. Ganvoula
18:30
MS
Ulm
Heidenheim
0
0
2
1
0 - 1
7'
R. Leipertz
0 - 2
71'
M. Schnatterer
20:45
MS
Atlas
W. Bremen
1
1
6
4
0 - 1
10'
Y. Osako
0 - 2
19'
N. Moisander
T. Schmidt
30'
1 - 2
1 - 3
37'
M. Rashica
1 - 4
40'
D. Klaassen
1 - 5
68'
C. Pizarro
1 - 6
74'
C. Pizarro
Avrupa
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Group 1
11:00
MS
Breidablik
Skopje
11
4
0
0
Á. Gunnlaugsdóttir
7'
1 - 0
H. Antonsdóttir
25'
2 - 0
B. Þorvaldsdóttir
28'
3 - 0
S. Magnúsdóttir
45+2'
4 - 0
B. Þorvaldsdóttir
51'
5 - 0
H. Antonsdóttir
63'
6 - 0
B. Þorvaldsdóttir
64'
7 - 0
K. Vilhjálmsdóttir
69'
8 - 0
B. Þorvaldsdóttir
82'
9 - 0
A. Jóhannsdóttir
85'
10 - 0
S. Magnúsdóttir
87'
11 - 0
17:00
MS
ZNK SFK 2000 Sarajevo
ASA Tel Aviv
1
0
0
0
J. Đoković
79'
1 - 0
Group 2
17:30
MS
NSA Sofya
Mitrovica
0
0
2
1
0 - 1
28'
A. Gjegji
0 - 2
50'
L. Syla
18:00
MS
CFF Olimpia Cluj-Napoca
Breznica
2
1
3
1
M. Ficzay
17'
1 - 0
1 - 1
45+7'
J. Vujadinović
1 - 2
47'
A. Milovič
1 - 3
50'
A. Milovič
I. Bălăceanu
71'
2 - 3
Group 3
11:00
MS
Hibernian
Cardiff Met
2
1
1
0
A. Gallacher
20'
1 - 0
A. Gallacher
58'
J. Murray
68'
2 - 0
2 - 1
88'
E. Allen
17:00
MS
ŽNK Pomurje
Samegrelo
4
2
0
0
A. Prša
4'
1 - 0
A. Prša
20'
2 - 0
L. Zajmi
52'
3 - 0
S. Makovec
89'
4 - 0
Group 4
10:00
MS
Minsk
Split
2
1
1
1
T. Khimich
13'
1 - 0
1 - 1
33'
A. Dujmović
E. Ogbiagbevha
65'
2 - 1
T. Khimich
90+3'
16:00
MS
Zhytlobud-1 Kharkiv
Bettembourg
6
4
0
0
T. Nesterenko
4'
1 - 0
Y. Shevchuk
11'
2 - 0
T. Nesterenko
25'
3 - 0
H. Voronina
40'
4 - 0
A. Utitskikh
66'
5 - 0
A. Petryk
89'
6 - 0
Group 5
13:00
MS
Ferencváros
Anenii Noi
2
2
0
0
D. Loghin
25'
1 - 0
K. Fogl
42'
2 - 0
17:30
MS
Spartak Subotica
Slovan Bratislava
7
2
0
0
V. Slović
21'
1 - 0
T. Matić
37'
2 - 0
T. Matić
53'
3 - 0
T. Filipović
58'
4 - 0
K. Adamek
59'
5 - 0
S. Bačová
78'
6 - 0
Ž. Stupar
85'
7 - 0
Group 6
14:00
MS
PK-35
EBS / Skála
5
1
0
0
K. Autio
15'
1 - 0
A. Vlasoff
47'
2 - 0
N. Koso
75'
3 - 0
M. Huneck
78'
4 - 0
K. Laurento-Falcoff
80'
5 - 0
18:00
MS
Kazygurt
Flora
2
2
0
0
A. Litvinenko
13'
1 - 0
A. Litvinenko
19'
2 - 0
Group 7
12:30
MS
Sturm Graz / Stattegg
RFS
4
1
0
0
M. Plattner
38'
1 - 0
M. Uka
55'
2 - 0
J. Wagner
69'
3 - 0
M. Plattner
72'
4 - 0
17:00
MS
Apollon Limassol
Braga
0
0
1
1
0 - 1
10'
S. Pratt
Group 8
14:00
MS
Lillestrøm
Anderlecht
2
0
3
0
I. Gausdal
47'
1 - 0
1 - 1
49'
L. Rus
1 - 2
72'
L. De Neve
1 - 3
87'
M. Toloba
S. Haug
89'
2 - 3
18:30
MS
FC PAOK
Linfield
2
2
3
2
T. Vardali
7'
1 - 0
1 - 1
14'
K. Burrows
1 - 2
25'
A. Hutton
M. Mitkou
32'
2 - 2
2 - 3
89'
K. McGuinness
Group 9
18:00
MS
Twente
Beşiktaş
2
1
2
1
F. Kalma
9'
1 - 0
1 - 1
21'
Y. Uraz
F. Kalma
46'
2 - 1
2 - 2
88'
E. Keskin
18:00
MS
Górnik Łęczna
Alashkert
13
7
0
0
M. Sakhinova
5'
1 - 0
N. Karczewska
11'
2 - 0
A. Jędrzejewicz
13'
3 - 0
N. Karczewska
18'
4 - 0
E. Kamczyk
34'
5 - 0
S. Matysik
38'
6 - 0
N. Karczewska
39'
7 - 0
E. Kamczyk
59'
8 - 0
A. Jędrzejewicz
63'
9 - 0
A. Jędrzejewicz
74'
10 - 0
A. Dyguś
79'
11 - 0
E. Kamczyk
84'
12 - 0
E. Kamczyk
90+3'
13 - 0
Group 10
12:00
MS
Vllaznia
Birkirkara
1
1
0
0
A. Doyle
16'
1 - 0
17:00
MS
Gintra-Universitetas
Wexford
1
1
2
1
Isadora
15'
1 - 0
1 - 1
37'
M. Davidson
1 - 2
47'
L. Kelly
İtalya
İtalya Kupası
18:30
MS
Ascoli
US Pro Vercelli Calcio
5
2
1
1
R. Brosco
7'
1 - 0
Alessio da Cruz
20'
2 - 0
2 - 1
33'
Paulo Azzi
M. Ardemagni
54'
3 - 1
54'
Victor Volpe
G. Scamacca
72'
4 - 1
G. Scamacca
87'
5 - 1
ABD
MLS
ABD
USL
Afrika
COSAFA Women's Cup
Afrika
COSAFA Women's U20 Cup
Almanya
Regionalliga
Almanya
Oberliga
Almanya
Bölgesel Kupa Berlin
Almanya
Bölgesel Kupa Brandenburg
Almanya
Bölgesel Kupa Württemberg
Almanya
Bundesliga U19
Almanya
U17 Bundesliga
Almanya
Kadınlar 2. Bundesliga
Almanya
Kadınlar Bölgesel Ligi
Asya
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
Asya
AFC U19 Şampiyonası
Avrupa
Baltic Women's League
Avustralya
Queensland
Avustralya
Queensland Premier League
Avustralya
Brisbane
Avustralya
Queensland NPL Youth League
Avustralya
Brisbane Reserve Premier Lig
Avustralya
Queensland NPL Women
Avustralya
Victoria 1.Lig
Avustralya
NSW League One
Avustralya
New South Wales NPL Women
Avustralya
Batı Avustralya
Avustralya
Western Australia State League 1
Avustralya
Western Australia NPL Youth League
Avustralya
Başkent Bölgesi
Avustralya
Capital Territory NPL 2
Avustralya
Capital Territory NPL Youth League
Avustralya
Capital Territory NPL Women
Avustralya
Kuzey YGG
Avustralya
NNSW League 1
Avustralya
Güney Avustralya
Avustralya
South Australia State League 1
Avustralya
Güney Avustralya Reserve Premier Lig
Avustralya
South Australia NPL Women
Avustralya
Tazmanya
Avustralya
Tasmania Northern Championship
Avustralya
Tasmania Southern Championship
Avustralya
Kuzey Bölgesi
Avustralya
Dockerty Cup
Avustralya
Northern NSW NPL Youth League
Avusturya
Bundesliga
Avusturya
Bölgesel Lig
Avusturya
Landesliga
Avusturya
STFV Cup
Avusturya
Kadınlar 2. Ligi
Avusturya
Kadınlar Kupası
Belçika
1. Lig B
Belçika
Kupa
Beyaz Rusya
Premier Lig
Beyaz Rusya
2. Lig
Beyaz Rusya
Reserve Lig
Bolivya
LFPB
Bolivya
National B
Bosna-Hersek
Premijer Liga
Bosna-Hersek
1. Lig
Bosna-Hersek
Kadınlar Premier Lig
Brezilya
Serie A
Brezilya
Serie B
Brezilya
Serie C
Brezilya
Goiano 2
Brezilya
Pernambucano 2
Brezilya
Carioca 2
Brezilya
Paulista Kupası
Brezilya
Paulista U20
Brezilya
Carioca U20 Taça Guanabara
Brezilya
Mineiro U20
Brezilya
Paranaense U19
Brezilya
Brasileiro U17
Brezilya
Paulista Kadınlar
Bulgaristan
1. Lig
Bulgaristan
2. Lig
Bulgaristan
3. Lig
Bulgaristan
Elite U19
Burundi
Lig A
Butan
Ulusal Lig
Çek Cumhuriyeti
Czech Liga
Çek Cumhuriyeti
FNL
Çek Cumhuriyeti
3. Lig
Çek Cumhuriyeti
4. Lig
Çek Cumhuriyeti
1. Lig U19
Çin
Süper Lig
Çin
Çin 1. Ligi
Cook Adaları
Round Kupası
Danimarka
1. Lig
Danimarka
2. Lig
Danimarka
Danimarka Serisi
Danimarka
U19 Ligi
Danimarka
Kadınlar Elit Ligi
Danimarka
Kadınlar 1. Ligi
Dominik Cumh.
Majör Lig
Dünya
Hazırlık Kulüpler
Dünya
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Dünya
U15 Milli Takım Hazırlık
Dünya
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Dünya
Kadınlar Hazırlık
Ekvador
Premier A
Ekvador
Primera B
Ekvador
Segunda Categoria
El Salvador
Primera Lig
Endonezya
Liga 1
Ermenistan
Premier Lig
Estonya
Meistriliiga
Estonya
Esiliiga A
Estonya
Esiliiga B
Estonya
2. Lig
Faroe Adaları
1. Lig
Fiji
Battle of the Giants
Filipinler
PFL
Finlandiya
Veikkausliiga
Finlandiya
Ykkönen
Finlandiya
Kakkonen
Finlandiya
Kolmonen
Finlandiya
A-Gençler Ligi
Finlandiya
Kadınlar Ligi
Finlandiya
Kadınlar Ykkönen
Fransa
Ligue 2
Fransa
Ulusal Lig 2
Galler
Lig Kupası
Guatemala
Ulusal Lig
Güney Afrika
PSL
Güney Afrika
Diski Challenge
Güney Kore
K Lig Classic
Güney Kore
K Lig Challenge
Güney Kore
Ulusal Lig
Gürcistan
Erovnuli Lig
Hırvatistan
1. HNL
Hollanda
Eerste Divisie
İngiltere
1. Lig
İngiltere
2. Lig
İngiltere
Ulusal Lig
İngiltere
Ulusal Lig N / S
İngiltere
Non League Premier
İngiltere
Premier Lig 2 (Lig 1)
İngiltere
U18 Premier Ligi
İngiltere
U18 Professional Development Lig
İngiltere
Youth Alliance
İrlanda
FAI Kupası
İrlanda
Kadınlar Ulusal Ligi
İskoçya
Premiership
İskoçya
Championship
İskoçya
1. Lig
İskoçya
2. Lig
İskoçya
Futbol Ligi
İskoçya
FA Cup
İspanya
Katalunya Kupası
İsveç
Allsvenskan
İsveç
Superettan
İsveç
1. Lig
İsveç
2. Lig
İsveç
Juniorallsvenskan Elit
İsveç
Kadınlar Allsvenskan
İsveç
Elitettan
İsviçre
Süper Lig
İsviçre
Challenge Lig
İsviçre
1.Lig Yükselme
İsviçre
1. Lig Classic
İsviçre
2. Lig Bölgelerarası
İsviçre
İsviçre Kadınlar Kupası
İtalya
Serie C Kupası
İzlanda
1. Lig
İzlanda
2. Lig
İzlanda
3.Lig
İzlanda
4. Lig
Japonya
Japon 1. Ligi
Japonya
Japon 2. Ligi
Japonya
Japon 3. Ligi
Kamboçya
C Ligi
Kanada
Canadian Premier League
Kanada
Ligue 1 Québec
Kanada
League 1 Ontario
Kanada
Kanada Futbol Ligi
Karadağ
1. Lig
Kazakistan
Premier Lig
Kazakistan
1. Lig
Kolombiya
Primera A
Kolombiya
Primera B
Kolombiya
Kadınlar Ligi
Kosta Rika
Liga De Ascenso
Kuzey İrlanda
Premiership
Kuzey İrlanda
Championship
Kuzey İrlanda
Premiership Development Lig
Kuzey İrlanda
Lig Kupası
Letonya
Virsliga
Letonya
1. Lig
Litvanya
A Ligi
Litvanya
1. Lig
Macaristan
NB I
Makedonya
1. Lig
Malavi
Süper Lig
Meksika
Liga MX
Meksika
Ascenso MX
Meksika
U20 Ligi
Meksika
U17 Ligi
Meksika
Liga MX Femenil
Moğolistan
Niislel Ligi
Moldova
Ulusal Lig
Moldova
Lig A
Mozambik
Moçambola
Myanmar
Ulusal Lig
Nikaragua
Premier Lig
Norveç
Eliteserien
Norveç
1. Lig
Norveç
2. Lig
Norveç
3. Lig
Norveç
Nasjonal U19 Super
Norveç
Kadınlar Toppserien
Norveç
Kadınlar 1.Ligi
Özbekistan
PFL
Paraguay
Profesyonel Lig
Paraguay
Intermedia Lig
Peru
Copa Bicentenario
Polonya
Ekstraklasa
Polonya
1. Lig
Polonya
2. Lig
Polonya
3. Lig
Polonya
Merkezi Gençlik Ligi
Polonya
Kadınlar Ekstraliga
Portekiz
2. Lig
Portekiz
Gençler U19
Romanya
1. Lig
Romanya
2. Lig
Romanya
Liga Elitelor U19
Rusya
FNL
Rusya
2. Lig
Rusya
LFL
Rusya
Kupa
Rusya
U21 Premier Ligi
Rusya
Kadınlar Kupası
Saint Kitts ve Nevis
Premier Lig
Sao Tome ve Principe
Campeonato Nacional
Şili
Premier Lig
Şili
Primera B
Şili
İkinci Lig
Şili
Tercera A
Sırbistan
Süper Lig
Sırbistan
1. Lig
Slovakya
Süper Lig
Slovakya
2. Lig
Slovakya
3. Lig
Slovenya
1. SNL
Slovenya
2. SNL
Surinam
Topklasse
Tacikistan
Vysshaya Ligi
Tayland
Premier Lig
Tayland
2. Lig
Tayland
3. Lig
Türkmenistan
Yokary Lig
Ukrayna
Premier Lig
Ukrayna
Persha Lig
Ukrayna
Druha Ligi
Ukrayna
Kadınlar Premier Lig
Ukrayna
U21 Ligi
Uruguay
Premier Lig
Uruguay
2. Lig
Uruguay
Kadınlar Şampiyonası
Venezuela
Premier Lig
Venezuela
İkinci Lig
Vietnam
V-Lig 1
Vietnam
V-Lig 2
Yeni Kaledonya
Süper Lig
Yeni Zellanda
Bölgesel Ligler
Zimbabve
Premier Lig
Tarih Seçici
Bugünkü Maçlar
Video:
Puan Durumu
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Takım
O
AV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Man City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.