Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cuma | ||||
FT
|
Rosario Central | 1 - 1 | Gimnasia La Plata | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
Temperley | 1 - 1 | Rosario Central | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
River Plate | 2 - 2 | Gimnasia La Plata | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
River Plate | 3 - 1 | Sarmiento Resistencia | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Central Córdoba Santiago | 1 - 1 | Gimnasia La Plata | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
San Lorenzo | 1 - 1 | Temperley | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Newell's Old Boys | 1 - 2 | Rosario Central | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cumartesi | ||||
FT
|
Newell's Old Boys | 0 - 0 | Atlético Tucumán | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Argentinos Juniors | 0 - 2 | Temperley | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
River Plate | 2 - 0 | Platense | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Central Córdoba Santiago | 1 - 0 | Brown de Adrogué | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Boca Juniors | 0 - 1 | Gimnasia La Plata | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Sarmiento Resistencia | 2 - 0 | Atlético Rafaela | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Estudiantes | 1 - 3 | San Lorenzo | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Rosario Central | 1 - 1 | Almagro | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
River Plate | 3 - 1 | Villa Dálmine | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Gimnasia La Plata | 1 - 0 | Olimpo | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Huracán | 0 - 2 | Atlético Tucumán | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Central Córdoba Santiago | 2 - 0 | Tigre | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Newell's Old Boys | 3 - 0 | Defensores Unidos | Olayları görüntüle |
Pazartesi | ||||
FT
|
Argentinos Juniors | 0 - 0 | Defensa y Justicia | |
Perşembe | ||||
FT
|
General Lamadrid | 0 - 1 | Platense | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Deportivo Maipú | 0 - 4 | Temperley | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Cipolletti | 0 - 2 | Almagro | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Lanús | 1 - 2 | Atlético Rafaela | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Estudiantes | 0 - 0 | Luján | |
Cuma | ||||
FT
|
Rosario Central | 0 - 0 | Talleres Córdoba | |
Cuma | ||||
FT
|
Boca Juniors | 2 - 0 | San Martín Tucumán | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
San Lorenzo | 2 - 2 | Colón | Olayları görüntüle |
Pazartesi | ||||
FT
|
Sarmiento Resistencia | 2 - 1 | Unión Santa Fe | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Independiente | 1 - 1 | Brown de Adrogué | Olayları görüntüle |