Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 0 - 3 | Lovech |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 0 - 1 | Lovech | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 1 - 0 | Levski Sofya |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Vihren Sandanski | 0 - 2 | Levski Sofya | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Botev Krivodol | 1 - 4 | Minyor Pernik | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 5 | Lovech | |
Çarşamba | ||||
FT
|
CSKA Sofya | 1 - 1 | Pirin Blagoevgrad |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 1 - 5 | Lovech | |
Pazar | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 0 - 5 | CSKA Sofya | |
Pazar | ||||
FT
|
Montana | 0 - 2 | Pirin Blagoevgrad | |
Pazar | ||||
FT
|
Nesebar | 2 - 1 | Pirin Gotse Delchev | |
Pazar | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 1 - 3 | Botev Krivodol | |
Pazar | ||||
FT
|
Spartak Plovdiv | 2 - 3 | Vihren Sandanski | |
Pazar | ||||
FT
|
Rakovski | 0 - 3 | Minyor Pernik | |
Pazar | ||||
FT
|
Levski Sofya | 2 - 1 | Sliven |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
CSKA Sofya | 1 - 2 | Vihren Sandanski | |
Salı | ||||
FT
|
Minyor Radnevo | 0 - 2 | Sliven | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 1 - 0 | Lokomotiv Mezdra | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Chavdar Byala Slatina | 1 - 2 | Spartak Plovdiv | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 2 - 0 | Sportist Svoge | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Montana | 2 - 0 | Pirin 1922 | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 0 | Chernomorets Balchik | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 3 - 0 | Belasitsa | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 2 | Pirin Blagoevgrad | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Rakovski | 1 - 0 | Chavdar Etropole | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Lovech | 2 - 0 | Botev 1912 Plovdiv | |
Çarşamba | ||||
FT
|
CSKA Sofya | 2 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | |
Perşembe | ||||
FT
|
Botev Krivodol | 2 - 1 | Slavia Sofya | |
Perşembe | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 2 - 1 | Chernomorets Burgas | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofya | 1 - 2 | Levski Sofya | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 2 - 1 | Cherno more |