FA Vase

İngiltere

Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Cum 11/10/19 Sporting Club Thamesmead 1 - 5 Ascot United Daha fazla bilgi
Cum 11/10/19 Haughmond U 1 - 3 U Loughborough University Daha fazla bilgi
Cum 11/10/19 Biggleswade United FC 4 - 4 Saffron Walden Town FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Jarrow FC U 1 - 2 U Vauxhall Motors Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Bottesford Town U 4 - 2 U West Allotment Celtic Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Nostell MW 0 - 2 Wythenshawe Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Seaham Red Star 1 - 3 Yorkshire Amateur Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Thornaby 4 - 0 Billingham Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Shildon AFC 2 - 0 West Didsbury & Chorlton Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Longridge Town 4 - 2 Crook Town AFC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Knaresborough Town U 2 - 3 U Stockton Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Penistone Church 1 - 2 Bridlington Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Rylands 3 - 0 Bootle FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Selby Town FC 5 - 1 Cheadle Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Padiham 0 - 1 Bishop Auckland Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Abbey Hey 0 - 5 Barnoldswick Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Sunderland Ryhope CW 2 - 0 Ashton Athletic Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Chadderton 1 - 3 Guisborough Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Winterton Rangers FC 2 - 5 Consett AFC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Maine Road U 4 - 2 U Glasshoughton Welfare Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Charnock Richard 2 - 5 Lower Breck Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Grimsby Borough 4 - 0 Hemsworth MW Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Leicester Road U 1 - 2 U Walsall Wood Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Droitwich Spa 2 - 0 Whitchurch Alport Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Newark Flowserve 2 - 1 Heather St Johns Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 GNP Sports U 2 - 4 U Malvern Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Alsager Town 1 - 2 Lutterworth Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 South Normanton Athletic 1 - 0 Holbeach United Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Kimberley Miners Welfare 0 - 4 Sherwood Colliery Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Lichfield City U 1 - 2 U Dudley Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Atherstone Town 3 - 1 Sandbach United Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Brackley Town Saints U 2 - 3 U West Bridgford Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Shawbury United 0 - 0 Uttoxeter Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Heanor Town 3 - 0 Boldmere St. Michaels Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Gresley 0 - 1 Rugby Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Pinchbeck United 0 - 3 Worcester City Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 AFC Mansfield U 2 - 1 U Hanley Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Dunkirk 2 - 1 Hucknall Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Racing Club Warwick 2 - 3 Long Eaton United FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Clay Cross Town 3 - 1 Cottesmore Amateurs Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Barrow Town 1 - 2 Congleton Town FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Quorn 5 - 3 Rocester Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 New Salamis 1 - 6 Eynesbury Rovers Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 March Town United 0 - 1 Rothwell Corinthians Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Stansted 5 - 1 Aylesbury Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Risborough Rangers 0 - 2 FC Clacton Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Tring Athletic 1 - 3 Woodbridge Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Broadfields United 1 - 3 Waltham Forest Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Mildenhall Town FC 4 - 1 Crawley Green Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Norwich United U 4 - 1 U Peterborough N Star Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 AFC Hayes 1 - 3 Broxbourne Borough Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Flackwell Heath FC U 2 - 3 U Colney Heath Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Leighton Town 2 - 1 Hadleigh United Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Hadley 0 - 2 Milton Keynes Robins Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Wroxham FC 6 - 2 Baldock Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Northampton ON Chenecks U 2 - 3 U Kirkley & Pakefield Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Whitton United 1 - 3 Long Buckby Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Huntingdon Town U 2 - 3 U Frenford Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Wellingborough Town 4 - 3 Takeley Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Oxhey Jets FC 7 - 0 Hackney Wick Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Harborough Town 4 - 1 Enfield 1893 Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Coggeshall United 1 - 0 Brantham Athletic Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Lopes Tavares 2 - 3 Stanway Rovers FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Chatham Town 1 - 1 Beckenham Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Sheppey United 0 - 2 Corinthian Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Peacehaven & Telscombe 3 - 5 Glebe Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Welling Town 5 - 1 Erith & Belvedere Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Bedfont & Feltham 3 - 1 Colliers Wood United FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Fisher 3 - 0 Greenwich Borough Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Punjab United 0 - 3 Newhaven Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Mile Oak 1 - 2 Redhill Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Seaford Town 1 - 0 Horley Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Rusthall 0 - 2 Lancing Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Sutton Common Rovers 5 - 1 Snodland Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Eastbourne Town 4 - 2 Horsham YMCA Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Christchurch 3 - 1 Brimscombe & Thrupp Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Bradford Town 1 - 0 Lymington Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Cullompton Rangers 0 - 1 AFC Portchester Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Newport Isle of Wight FC 0 - 2 Bridgwater Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Westbury United 0 - 1 Badshot Lea Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Malmesbury Victoria 3 - 5 Roman Glass St George Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Torpoint Athletic 1 - 4 Saltash United Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Tavistock 4 - 1 Shepton Mallet Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Warminster Town 3 - 2 East Cowes Victoria Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Longlevens U 1 - 0 U Cowes Sports FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Bishop's Cleeve 2 - 3 Brockenhurst Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Helston Athletic 1 - 5 Falmouth Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Camelford 1 - 2 Buckland Athletic Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Downton FC 0 - 4 Thornbury Town Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Shrivenham 2 - 3 Fairford Town FC Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Exmouth 2 - 0 Portland United Daha fazla bilgi
Cts 12/10/19 Newton Abbot Spurs 0 - 8 Westfields Daha fazla bilgi
Paz 13/10/19 White Ensign 4 - 1 Buckingham Athletic Daha fazla bilgi
Paz 13/10/19 Southall 4 - 4 Tunbridge Wells Daha fazla bilgi
Paz 13/10/19 Kennington 4 - 2 Crowborough Athletic Daha fazla bilgi
Sal 15/10/19 Egham 0 - 4 Binfield Daha fazla bilgi
Sal 15/10/19 Raynes Park Vale 2 - 2 Horndean Daha fazla bilgi
Sal 15/10/19 Bitton AFC 6 - 1 Tadley Calleva Daha fazla bilgi
Sal 15/10/19 Bournemouth FC 1 - 2 Petersfield Town Daha fazla bilgi
Çrş 16/10/19 Romsey Town 1 - 3 Plymouth Parkway Daha fazla bilgi
Çrş 23/10/19 Westside 3 - 4 Deal Town Daha fazla bilgi
Cts 26/10/19 Bovey Tracey 3 - 1 Abingdon United Daha fazla bilgi

Puan Durumu

# Takım O AV P
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45

Ortak

18+ GambleAware