Kupa

32li Finaller

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Prş 25/07/19 Tallinna JK 2 - 7 Tarvastu Daha fazla bilgi
Cts 27/07/19 Tallinna Wolves 5 - 1 Vastseliina Daha fazla bilgi
Cts 27/07/19 Kuressaare 12 - 1 JK Kadakas Daha fazla bilgi
Paz 28/07/19 Põhja-Sakala 5 - 1 Helios Daha fazla bilgi
Paz 28/07/19 TJK Legion II 9 - 0 Äksi Wolves Daha fazla bilgi
Paz 28/07/19 Team Helm 3 - 2 Rumori Calcio Daha fazla bilgi
Pzt 29/07/19 Teleios 2 - 4 Põhja-Tallinn… Daha fazla bilgi
Çrş 31/07/19 K-Järve JK Järve 0 - 1 Võru FC Helios Daha fazla bilgi
Çrş 31/07/19 Läänemaa Haapsalu 1 - 5 Flora II Daha fazla bilgi
Prş 01/08/19 Loo 0 - 1 Eston Villa II Daha fazla bilgi
Prş 01/08/19 Järva-Jaani 1 - 10 Welco Elekter Daha fazla bilgi
Prş 01/08/19 Põhja-Tallinn… 6 - 0 Jõgeva Wolves Daha fazla bilgi
Cum 02/08/19 ReUnited 5 - 1 Poseidon Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Vaprus 2 - 3 Tallinna Kalev III Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 TJK Legion 0 - 7 Trans Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Nõmme United 1 - 3 Tammeka Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Viimsi 2 - 0 Raplamaa Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Levadia 7 - 0 Zenit Tallinn Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Puhkus Mehhikos 0 - 6 K-Järve JK Jär… Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Elbato 0 - 3 FC Maardu Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Kristiine JK 0 - 10 Paide Daha fazla bilgi
Sal 06/08/19 Hell Hunt 0 - 1 Tallinna Kalev Daha fazla bilgi
Çrş 07/08/19 Viimsi Igiliikur 1 - 7 Tulevik Daha fazla bilgi
Çrş 07/08/19 FC Lelle 0 - 1 Tabasalu Charma Daha fazla bilgi
Çrş 07/08/19 Elva 7 - 0 Viimsi Lõvid Daha fazla bilgi
Çrş 07/08/19 Anija 2 - 1 Kompanii Marjamaa Daha fazla bilgi
Paz 11/08/19 NPM Silmet 5 - 2 Flora III Daha fazla bilgi
Pzt 12/08/19 Kose 0 - 5 Paide III Daha fazla bilgi
Sal 13/08/19 Pärnu Sadam P 1 - 1 P FC Otepaa Daha fazla bilgi
Çrş 14/08/19 Rasmus Värki P 2 - 2 P Eston Villa Daha fazla bilgi
Sal 20/08/19 Flora 12 - 0 Kohtla-Nõmme Daha fazla bilgi
Çrş 21/08/19 Kalju 2 - 0 Keila Daha fazla bilgi

64th Finals

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Sal 04/06/19 Paide III 13 - 2 Mauruse Saurused Daha fazla bilgi
Cts 08/06/19 Helios 5 - 1 Rumori Calcio II Daha fazla bilgi
Çrş 12/06/19 Tammeka IV 0 - 4 Tallinna Kalev III Daha fazla bilgi
Prş 13/06/19 Tallinna FC Zapoos 0 - 0 Zenit Tallinn Daha fazla bilgi
Prş 13/06/19 Mulgi 0 - 1 Tallinna Wolves Daha fazla bilgi
Çrş 19/06/19 Viimsi II 1 - 2 Viimsi Igiliikur Daha fazla bilgi
Çrş 19/06/19 K-Järve JK Jär… 0 - 0 JK 32.KK Daha fazla bilgi
Çrş 19/06/19 Eston Villa 15 - 0 Metsis Daha fazla bilgi
Prş 20/06/19 Kompanii Marjamaa 6 - 0 Sssolutions Daha fazla bilgi
Prş 20/06/19 JK Kadakas 3 - 1 Maksatransport Daha fazla bilgi
Prş 20/06/19 FC Lelle 2 - 1 TransferWise Daha fazla bilgi
Prş 20/06/19 FC Soccernet 1 - 3 Vastseliina Daha fazla bilgi
Cum 21/06/19 JK Piraaja 1 - 3 TJK Legion II Daha fazla bilgi
Çrş 26/06/19 JK Pusivus 0 - 5 Pärnu Sadam Daha fazla bilgi
Prş 27/06/19 Flora III 10 - 0 Poseidon II Daha fazla bilgi
Prş 27/06/19 Noorus-96 U 2 - 4 U FC Otepaa Daha fazla bilgi
Sal 09/07/19 Olympic 1 - 9 Paide Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 FC Maardu 12 - 0 Warrior Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 Tulevik 0 - 0 Kadrina Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 Trans 0 - 0 Maardu Aliens Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 Rakvere Tarvas 0 - 3 K-Järve JK Järve Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 Põhja-Tallinn… 18 - 0 Viking Daha fazla bilgi
Cts 13/07/19 Põhja-Sakala U 5 - 2 U Pärnu Daha fazla bilgi
Pzt 15/07/19 Tammeka 8 - 1 Tallinna Infonet Daha fazla bilgi
Çrş 24/07/19 Elva 3 - 0 EMÜ Daha fazla bilgi

Puan Durumu

# Takım O AV P
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware