Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazartesi | ||||
FT
|
Fehérvár | 0 - 1 | Újpest | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Kisvárda | 0 - 1 | Újpest | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
MTK | 1 - 2 | Fehérvár | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Újpest | 1 - 1 | Mezőkövesd | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Fehérvár | 2 - 0 | Budafoki LC | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Kisvárda | 6 - 1 | Zalaegerszegi TE | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Debrecen | 1 - 2 | MTK | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Mezőkövesd | 2 - 0 | Diósgyőr | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Paks | 2 - 4 | Budafoki LC | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Tállya | 1 - 4 | MTK | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Zalaegerszegi TE | 2 - 1 | Honvéd | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Puskás | 1 - 2 | Újpest | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Debrecen | 2 - 1 | Siófok | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Szombathelyi Haladás | 0 - 1 | Kisvárda | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ferencváros | 1 - 2 | Fehérvár | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Tarpa | 0 - 3 | Diósgyőr | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Szolnoki MÁV | 0 - 2 | Újpest | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Dorogi FC | 1 - 2 | Ferencváros | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
III. Kerületi TUE | 1 - 3 | Honvéd | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Csákvári TK | 2 - 3 | Paks | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Hódmezővásárhely | 0 - 3 | Puskás | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Soroksár SC | 1 - 2 | Kisvárda | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Kazincbarcika | 1 - 4 | MTK | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Fémalk-Dunavarsány | 0 - 11 | Budafoki LC | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Tállya | 5 - 3 | Kaposvári Rákóczi | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Taksony | 1 - 4 | Siófok | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
DEAC | 1 - 2 | Debrecen | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Pécsi MFC | 0 - 1 | Szombathelyi Haladás | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ajka | 1 - 2 | Mezőkövesd | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Vasas | 1 - 2 | Fehérvár | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Tiszafuredi VSE | 1 - 2 | Zalaegerszegi TE | Olayları görüntüle |