Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cumartesi | ||||
FT
|
San Donato Tavarnelle | 0 - 0 | Campodarsego |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Potenza | 1 - 1 | San Donato Tavarnelle | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
San Donato Tavarnelle | 2 - 0 | Potenza | ||
Toplam | San Donato Tavarnelle | 3 - 1 | Potenza | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Crema | 0 - 0 | Campodarsego | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Campodarsego | 2 - 1 | Crema | ||
Toplam | Campodarsego | 2 - 1 | Crema |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cuma | ||||
FT
|
Imolese | 1 - 2 | Campodarsego | |
Cuma | ||||
FT
|
Matelica Calcio | 1 - 1 | San Donato Tavarnelle | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Audace Cerignola | 0 - 2 | Potenza | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gozzano | 1 - 1 | Crema |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Sanremese | 0 - 1 | Gozzano | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Campodarsego | 2 - 1 | Virtus Verona | |
Çarşamba | ||||
FT
|
San Donato Tavarnelle | 0 - 0 | Ostia Mare | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Matelica Calcio | 2 - 1 | Albalonga | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Imolese | 4 - 1 | Pianese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Crema | 2 - 1 | Grumellese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Audace Cerignola | 1 - 0 | Monticelli | |
Perşembe | ||||
FT
|
Potenza | 3 - 0 | Igea Virtus |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Chieri | 1 - 1 | Sanremese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gozzano | 3 - 0 | US Sestri Levante | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Legnago Salus | 1 - 2 | Campodarsego | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ostia Mare | 1 - 0 | FC Nuorese Calcio | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Albalonga | 1 - 0 | Monterosi Tuscia | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Matelica Calcio | 2 - 1 | Rimini | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gela | 1 - 1 | Igea Virtus | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Fiorenzuola | 0 - 1 | San Donato Tavarnelle | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Grumellese | 3 - 1 | Caratese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Belluno | 0 - 3 | Imolese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ciliverghe | 1 - 2 | Crema | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Virtus Verona | 2 - 1 | Varese | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Pianese | 2 - 0 | Viareggio | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Monticelli | 1 - 0 | Francavilla | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Nocerina | 0 - 0 | Audace Cerignola | |
Perşembe | ||||
FT
|
Nardò | 1 - 1 | Potenza |