Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Pelister | 0 - 3 | Škendija 79 | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Škendija 79 | 1 - 1 | Renova | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Renova | 0 - 2 | Škendija 79 | Olayları görüntüle | |
Toplam | Renova | 1 - 3 | Škendija 79 | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Pelister | 2 - 1 | Akademija Pandev | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 2 - 1 | Pelister | Olayları görüntüle | |
Toplam | Akademija Pandev | 3 - 3 | Pelister |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 2 | Akademija Pandev | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 4 - 1 | Teteks | Olayları görüntüle | |
Toplam | Akademija Pandev | 6 - 1 | Teteks | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Skopje | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Skopje | 1 - 2 | Renova | Olayları görüntüle | |
Toplam | Skopje | 1 - 4 | Renova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Pelister | 5 - 2 | Pobeda Junior | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Pobeda Junior | 2 - 2 | Pelister | Olayları görüntüle | |
Toplam | Pobeda Junior | 4 - 7 | Pelister | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Vardar | 1 - 1 | Škendija 79 | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Škendija 79 | 4 - 0 | Vardar | Olayları görüntüle | |
Toplam | Škendija 79 | 5 - 1 | Vardar |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
FK Kozuv Gevgelija | 2 - 2 | Teteks | ||
Salı | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 2 | FK Kozuv Gevgelija | ||
Toplam | Teteks | 5 - 4 | FK Kozuv Gevgelija | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Renova | 3 - 2 | Struga | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Struga | 2 - 2 | Renova | ||
Toplam | Struga | 4 - 5 | Renova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Rabotnički | 1 - 1 | Škendija 79 | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Škendija 79 | 1 - 1 | Rabotnički | ||
Toplam | Škendija 79 | 2 - 2 | Rabotnički | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 3 | Pobeda Junior | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Pobeda Junior | 5 - 1 | Bregalnica Štip | ||
Toplam | Pobeda Junior | 8 - 3 | Bregalnica Štip | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Pelister | 4 - 2 | Borec Veles | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 3 | Pelister | ||
Toplam | Borec Veles | 3 - 7 | Pelister | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Skopje | 3 - 0 | Gorno Lisiče | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 3 | Skopje | ||
Toplam | Gorno Lisiče | 0 - 6 | Skopje | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 0 | Akademija Pandev | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 5 - 0 | Sileks | ||
Toplam | Akademija Pandev | 5 - 1 | Sileks | ||
Perşembe | |||||
FT
|
Vardar | 1 - 1 | Shkupi | ||
Pazar | |||||
FT
|
Shkupi | 0 - 2 | Vardar | ||
Toplam | Shkupi | 1 - 3 | Vardar |