Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Isloch | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Shakhtyor | 1 - 0 | Isloch | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 0 | Shakhtyor | Olayları görüntüle | |
Toplam | Isloch | 2 - 1 | Shakhtyor | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
BATE | 4 - 1 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Torpedo Zhodino | 1 - 1 | BATE | Olayları görüntüle | |
Toplam | Torpedo Zhodino | 2 - 5 | BATE |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Cumartesi | |||||
FT
|
Minsk | 1 - 1 | Isloch | Olayları görüntüle | |
Salı | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Minsk | Olayları görüntüle | |
Toplam | Isloch | 1 - 1 | Minsk | ||
Cumartesi | |||||
FT
|
Torpedo Zhodino | 3 - 0 | Arsenal | Olayları görüntüle | |
Salı | |||||
FT
|
Arsenal | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||
Toplam | Arsenal | 0 - 3 | Torpedo Zhodino | ||
Pazar | |||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Vitebsk | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 3 | BATE | Olayları görüntüle | |
Toplam | Vitebsk | 3 - 5 | BATE | ||
Pazar | |||||
FT
|
Shakhtyor | 3 - 0 | Neman Grodno | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Shakhtyor | Olayları görüntüle | |
Toplam | Neman Grodno | 2 - 4 | Shakhtyor |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cuma | ||||
FT
|
Sputnik | 1 - 4 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Slutsksakhar | 1 - 4 | Shakhtyor | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 4 | Isloch | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 3 | Minsk | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 3 | Arsenal | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Zorka-BDU | 0 - 1 | Vitebsk | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 2 | Neman Grodno | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
BATE | 4 - 2 | Dinamo Brest | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cuma | ||||
FT
|
Arsenal | 4 - 1 | Smolevichy | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 6 | Zorka-BDU | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 2 | Isloch | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 2 | Gorodeya | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 3 | Ruh Brest | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 6 | Vitebsk | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Gomelzheldortrans | 0 - 2 | Slutsksakhar | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Granit | 0 - 5 | BATE | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Slavia | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Sputnik | 3 - 2 | Belshina | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Oshmyany | 0 - 5 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Meliorator Zhitkovichi | 0 - 3 | Dinamo Brest | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Gomel | 1 - 4 | Shakhtyor | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Krumkachy | 2 - 0 | Dinamo Minsk | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Ostrovets | 0 - 3 | Minsk | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Kommunalnik | 1 - 3 | Neman Grodno | Olayları görüntüle |