Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
BATE | 0 - 2 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Salı | |||||
FT
|
Slavia | 0 - 1 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
Torpedo Zhodino | 0 - 0 | Slavia | ||
Toplam | Torpedo Zhodino | 1 - 0 | Slavia | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 1 | BATE | Olayları görüntüle | |
Çarşamba | |||||
FT
|
BATE | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Toplam | BATE | 1 - 1 | Neman Grodno |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Cumartesi | |||||
FT
|
Torpedo Zhodino | 2 - 1 | Shakhtyor | Olayları görüntüle | |
Cumartesi | |||||
FT
|
Shakhtyor | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle | |
Toplam | Torpedo Zhodino | 2 - 2 | Shakhtyor | ||
Cumartesi | |||||
FT
|
Belshina | 0 - 5 | BATE | Olayları görüntüle | |
Cumartesi | |||||
FT
|
BATE | 5 - 0 | Belshina | Olayları görüntüle | |
Toplam | Belshina | 0 - 10 | BATE | ||
Pazar | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Pazar | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Vitebsk | Olayları görüntüle | |
Toplam | Vitebsk | 1 - 2 | Neman Grodno | ||
Pazar | |||||
FT
|
Slavia | 2 - 0 | Slutsksakhar | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Slutsksakhar | 1 - 0 | Slavia | Olayları görüntüle | |
Toplam | Slavia | 2 - 1 | Slutsksakhar |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cumartesi | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 1 - 1 | Vitebsk | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Arsenal | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Torpedo Zhodino | 1 - 0 | Isloch | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 2 | Slavia | Olayları görüntüle |
Cuma | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 0 | Belshina | |
Cumartesi | ||||
FT
|
Slutsksakhar | 1 - 0 | Dinamo Minsk | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Minsk | 1 - 2 | Shakhtyor | Olayları görüntüle |
Cumartesi | ||||
FT
|
Zorka-BDU | 0 - 2 | BATE | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 3 | Slutsksakhar | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Dnepr Rohachev | 2 - 3 | Vitebsk | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Osipovichy | 1 - 3 | Neman Grodno | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Stenles Pinsk | 1 - 2 | BATE | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 3 | Zorka-BDU | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Torpedo Zhodino | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Zabudova-Molodechno | 0 - 3 | Slavia | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gomelzheldortrans | 0 - 1 | Dinamo Brest | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Isloch | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 3 | Gomel | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ostrovets | 1 - 2 | Shakhtyor | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Tekhnolog | 2 - 4 | Belshina | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Volna | 2 - 2 | Dinamo Minsk | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Gazovik | 0 - 5 | Dnepr Mogilev | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Arsenal | Olayları görüntüle |
Perşembe | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Minsk | Olayları görüntüle |