Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Perşembe | |||||
FT
|
Tampico Madero | 2 - 0 | Tepatitlán | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Tepatitlán | 2 - 0 | Tampico Madero | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tepatitlán | 2 - 2 | Tampico Madero |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Perşembe | |||||
FT
|
Tepatitlán | 1 - 0 | Morelia | Olayları görüntüle | |
Cumartesi | |||||
FT
|
Morelia | 2 - 2 | Tepatitlán | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tepatitlán | 3 - 2 | Morelia |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Salı | |||||
FT
|
Atlante | 0 - 1 | Morelia | Olayları görüntüle | |
Cumartesi | |||||
FT
|
Morelia | 1 - 1 | Atlante | Olayları görüntüle | |
Toplam | Atlante | 1 - 2 | Morelia | ||
Perşembe | |||||
FT
|
Tepatitlán | 3 - 0 | Mineros de Zacatecas | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 1 - 1 | Tepatitlán | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tepatitlán | 4 - 1 | Mineros de Zacatecas |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Salı | |||||
FT
|
Atlante | 2 - 0 | Celaya | Olayları görüntüle | |
Cumartesi | |||||
FT
|
Celaya | 3 - 3 | Atlante | Olayları görüntüle | |
Toplam | Atlante | 5 - 3 | Celaya | ||
Perşembe | |||||
FT
|
Tepatitlán | 2 - 0 | Cimarrones de Sonora | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 1 - 4 | Tepatitlán | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tepatitlán | 6 - 1 | Cimarrones de Sonora | ||
Cuma | |||||
FT
|
Tapatío | 0 - 1 | Mineros de Zacatecas | Olayları görüntüle | |
Pazartesi | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 2 - 1 | Tapatío | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tapatío | 1 - 3 | Mineros de Zacatecas |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Cuma | |||||
FT
|
Tampico Madero | 1 - 1 | Atlante | Olayları görüntüle | |
Pazartesi | |||||
FT
|
Atlante | 2 - 3 | Tampico Madero | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tampico Madero | 4 - 3 | Atlante |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Perşembe | |||||
FT
|
Tampico Madero | 1 - 0 | Celaya | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Celaya | 2 - 2 | Tampico Madero | Olayları görüntüle | |
Toplam | Celaya | 2 - 3 | Tampico Madero | ||
Perşembe | |||||
FT
|
Morelia | 1 - 1 | Atlante | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Atlante | 0 - 0 | Morelia | ||
Toplam | Atlante | 1 - 1 | Morelia |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Perşembe | |||||
FT
|
Tlaxcala | 0 - 2 | Morelia | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Morelia | 3 - 0 | Tlaxcala | Olayları görüntüle | |
Toplam | Morelia | 5 - 0 | Tlaxcala | ||
Perşembe | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 2 - 1 | Tampico Madero | Olayları görüntüle | |
Pazar | |||||
FT
|
Tampico Madero | 3 - 0 | Mineros de Zacatecas | Olayları görüntüle | |
Toplam | Tampico Madero | 4 - 2 | Mineros de Zacatecas | ||
Cuma | |||||
FT
|
Pumas Tabasco | 1 - 1 | Atlante | Olayları görüntüle | |
Pazartesi | |||||
FT
|
Atlante | 0 - 0 | Pumas Tabasco | ||
Toplam | Atlante | 1 - 1 | Pumas Tabasco |