Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Pazar | ||||
FT
|
Moskova | 0 - 1 | Lokomotiv Moskova |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 1 | Moskova | ||
Salı | |||||
FT
|
Moskova | 1 - 0 | Dinamo Bryansk | ||
Toplam | Moskova | 2 - 1 | Dinamo Bryansk | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Lokomotiv Moskova | 3 - 0 | Spartak Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Spartak Moskova | 1 - 2 | Lokomotiv Moskova | ||
Toplam | Spartak Moskova | 1 - 5 | Lokomotiv Moskova |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | ||
---|---|---|---|---|---|
Çarşamba | |||||
FT
|
Zenit | 1 - 2 | Spartak Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Spartak Moskova | 1 - 1 | Zenit | ||
Toplam | Zenit | 2 - 3 | Spartak Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Dinamo Moskova | 1 - 0 | Lokomotiv Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Lokomotiv Moskova | 4 - 0 | Dinamo Moskova | ||
Toplam | Lokomotiv Moskova | 4 - 1 | Dinamo Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Moskova | 3 - 2 | Krylya Sovetov | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Krylya Sovetov | 0 - 2 | Moskova | ||
Toplam | Krylya Sovetov | 2 - 5 | Moskova | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | ||
Çarşamba | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 0 - 0 | Rostov | ||
Toplam | Dinamo Bryansk | 2 - 1 | Rostov |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 2 - 2 | Torpedo Vladimir | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Khimki | 3 - 2 | Baltika | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 0 | Rusichi | |
Çarşamba | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 0 | Avangard Kursk | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 1 | Kuban Krasnodar | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Spartak UGP Anapa | 3 - 5 | Akhmat Grozny | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 2 | Angusht | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Anzhi Makhachkala | 2 - 0 | Volgar-Gazprom | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 4 | Dynamo Makhachkala II | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Spartak NN | 1 - 0 | KAMAZ | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 2 - 0 | Lada Tolyatti | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 2 | Ural | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Sibir Novosibirsk | 2 - 0 | Sodovik Sterlitamak | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Chita | 0 - 0 | Metallurg Novokuznetsk | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA-Energiya |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Metallurg Novokuznetsk | 3 - 1 | Irtysh | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Chita | 3 - 1 | Amur-2010 | |
Cuma | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 1 - 1 | Alnas Almetyevsk | |
Cuma | ||||
FT
|
Soyuz-Gazprom | 1 - 3 | Nosta | |
Pazar | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 1 | FK Lobnya Alla | |
Pazar | ||||
FT
|
Spartak MZK Ryazan | 1 - 1 | Mordovia Saransk | |
Pazartesi | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 3 - 2 | Alaniya | |
Pazartesi | ||||
FT
|
Krasnodar 2000 | 2 - 4 | Spartak UGP Anapa | |
Perşembe | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 3 - 0 | Dinamo Vologda | |
Perşembe | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 1 - 0 | Nara-ShBFR |