Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fikstür
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Kulüp takımları
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Hepsini gör
Internazionale
Milan
Bayern Münih
Porto
Boca Juniors
Ulusal takımlar
İspanya
Hollanda
Almanya
İngiltere
Brezilya
Hepsini gör
Arjantin
İtalya
Portekiz
Fransa
Rusya
Daha Fazlası
FIFA Sıralamalar
H2H Karşılaştırma
Oyuncular
Points
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Oyuncular
Points
TR Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
Kupa
Spor Toto Kupası
Süper Kupa
A2 Ligi
U21 Ligi Süper Lig
U21 Ligi 1.Lig
U21 Ligi Süper Kupa
U19 Elit Ligi
U19 Elit B Ligi
U19 Elit Lig Süper Kupa
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Milli Küme
Mahallî Ligi
Play-offs 1/2
Bölgesel Amatör Ligler
Regional Leagues 2. Lig
2. Lig Promotion
3. Lig Promotion
Elit Akademi Ligleri
U18 Elit Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Atatürk Cup
Deprem Cup
Federation Cup
Cemal Gürsel Cup
Donanma Cup
TSYD Kupası
Chancellor Cup
Youth & Sports Ministry Cup
50 Year Cup
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Afganistan
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Çad
Cayman Adaları
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Cibuti
Çin
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Guyana
Haiti
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
Irak
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Küba
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Myanmar
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Özbekistan
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Samoa
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Şili
Singapur
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
Umman
Ürdün
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
CAF Süper Kupası
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Körfez Kulüpler Şampiyonlar Ligi
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
ASEAN Club Championship
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC Başkanlık Kupası
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
UEFA Süper Kupa
Algarve Football Cup
Premier Lig Uluslararası Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
InterToto Kupası
NextGen Serileri
Setanta Kupası
Baltık Ligi
Baltık Şampiyonlar Kupası
Livonia Cup
Livonian Winter League
İskandinavya Royal Ligi
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Gençler Kulüp Hazırlık
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Klüpler Şampiyonası
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONCACAF League
Kupa Galipleri Kupası
Devler Kupası
Süper Ligi
UNCAF Kulüpler Kupası
OFC Şampiyonlar Ligi
Ulusal takımlar
Afrika Uluslar Kupası
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Şampiyonası
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrika Oyunları
Afrika U23 Uluslar Kupası
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Afrika U20 Uluslar Kupası
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Afrika U17 Uluslar Kupası
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
CECAFA Senior Challenge Kupası
CECAFA U20 Championship
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Kupası
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nil Kıyısı Turnuvası
Asya Kupası
Asya Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Asya Oyunları
AFF Şampiyonası
AFF Championship Qualification
Güney Asya Futbol Federasyonu Şampiyonası
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
CAFA Nations Cup
EAFF Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Körfez Kupası
AFC U23 Şampiyonası
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Körfez Olimpik Takımlar Kupası
Güneydoğu Asya Oyunları
AFC Asya Kupası U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası
AFC U19 Championship Qualification
AFC U19 Şampiyonası
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Körfez Kupası U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U17 Şampiyonası
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Şampiyonası
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
AFC Doğu Asya Oyunları
Vietnamese International U21 Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
AFC Challenge Kupası
Nehru Kupası
Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şampiyonası Eleme
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Baltık Kupası
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Şampiyonası
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Şampiyonası
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Uluslararası Algarve Turnuvası U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Uluslar Kupası
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa America
Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Güney Amerika U17 Şampiyonası
Güney Amerika Gençlik Oyunları
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF Gold Cup Eleme
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Karayipler Kupası
Caribbean Cup Qualification
CONCACAF Federasyonlar Kupası Play-off
Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
CA Oyunları
CONCACAF u20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
CONCACAF Uluslar Kupası
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Copa America Elemeler
CONCACAF Öncesi Şampiyonası
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Uluslar Kupası
Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
OFC Pasifik Oyunları
Olympic Qualifying Oceania
OFC u20 Şampiyonası
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
OFC u17 Şampiyonası
18 Mart 2017
Maçlar 18 Mart 2017
«
18/03 Cts
19/04 Cum
20/04 Cts
21/04 Paz
22/04 Pzt
23/04 Sal
24/04 Çrş
25/04 Prş
Bugün
27/04 Cts
28/04 Paz
29/04 Pzt
30/04 Sal
01/05 Çrş
02/05 Prş
03/05 Cum
»
Tüm
TR
Favoriler
Türkiye
Süper Lig
11:30
MS
Kasımpaşa SK
Osmanlıspor FK
3
2
2
2
A. Büyük
1'
1 - 0
1 - 1
12'
P. Webó
1 - 2
14'
P. Webó
A. Büyük
32'
2 - 2
A. Büyük
65'
3 - 2
14:00
MS
Kayserispor
Gaziantepspor
3
2
4
2
U. Bulut
4'
1 - 0
1 - 1
10'
N. Ghilas
D. Türüç
27'
2 - 1
2 - 2
43'
İ. Parlak
2 - 3
49'
N. Ghilas
2 - 4
54'
N. Ghilas
D. Türüç
66'
3 - 4
17:00
MS
Trabzonspor
Galatasaray SK
2
1
0
0
D. N'Doye
23'
1 - 0
Y. Yazıcı
49'
2 - 0
U. Demirok
65'
17:00
MS
Adanaspor FK
Akhisarspor
2
1
1
1
M. Gueye
4'
1 - 0
1 - 1
33'
M. Yumlu
A. Dereli
64'
2 - 1
İngiltere
Premier Lig
13:30
MS
West Bromwich
Arsenal
3
1
1
1
C. Dawson
12'
1 - 0
1 - 1
15'
A. Sánchez
H. Robson-Kanu
55'
2 - 1
C. Dawson
75'
3 - 1
16:00
MS
Crystal Palace
Watford
1
0
0
0
T. Deeney
68'
1 - 0
16:00
MS
Everton
Hull
4
1
0
0
D. Calvert-Lewin
9'
1 - 0
73'
T. Huddlestone
E. Valencia
78'
2 - 0
R. Lukaku
90+1'
3 - 0
R. Lukaku
90+4'
4 - 0
16:00
MS
Stoke
Chelsea
1
1
2
1
0 - 1
13'
Willian
J. Walters
38'
1 - 1
1 - 2
87'
G. Cahill
P. Bardsley
90+5'
16:00
MS
Sunderland
Burnley
0
0
0
0
16:00
MS
West Ham
Leicester
2
1
3
3
0 - 1
5'
R. Mahrez
0 - 2
7'
R. Huth
M. Lanzini
20'
1 - 2
1 - 3
38'
J. Vardy
A. Ayew
63'
2 - 3
18:30
MS
Bournemouth
Swansea
2
1
0
0
A. Mawson
31'
1 - 0
B. Afobe
72'
2 - 0
Türkiye
1. Lig
11:00
MS
Ümraniyespor
Bandırmaspor
0
0
0
0
14:00
MS
Balıkesirspor
Mersin İdmanyurdu
3
0
3
3
0 - 1
26'
G. Akkan
0 - 2
34'
R. Pedriel
0 - 3
45'
Tita
D. İşeri
71'
1 - 3
73'
E. Özyaylaz
İ. Çakmak
84'
2 - 3
F. Kéthévoama
90+4'
3 - 3
14:00
MS
Boluspor
Giresunspor
4
2
1
1
Ö. Yılmaz
19'
1 - 0
André Santos
44'
2 - 0
2 - 1
45'
Dodô
Y. Gültekin
51'
3 - 1
André Santos
82'
4 - 1
16:30
MS
Manisaspor
Yeni Malatyaspor
0
0
2
0
0 - 1
55'
E. Tozlu
0 - 2
71'
E. Tozlu
Almanya
Bundesliga
15:30
MS
Wolfsburg
Darmstadt 98
1
1
0
0
M. Gómez
45+1'
1 - 0
15:30
MS
Köln
Hertha BSC
4
3
2
0
Y. Osako
6'
1 - 0
A. Modeste
35'
2 - 0
A. Modeste
37'
3 - 0
3 - 1
50'
V. Ibišević
A. Modeste
63'
4 - 1
4 - 2
69'
J. Brooks
15:30
MS
Augsburg
Freiburg
1
1
1
1
0 - 1
30'
F. Niederlechner
K. Stafylidis
38'
1 - 1
15:30
MS
W. Bremen
RB Leipzig
3
1
0
0
Z. Junuzović
34'
1 - 0
F. Grillitsch
59'
2 - 0
F. Kainz
90'
3 - 0
15:30
MS
Hoffenheim
Leverkusen
1
0
0
0
S. Wagner
62'
1 - 0
18:30
MS
Frankfurt
Hamburg
0
0
0
0
Fransa
Ligue 1
17:00
MS
Nantes
Nice
1
1
1
1
E. Sala
22'
1 - 0
1 - 1
28'
J. Seri
20:00
MS
Nancy
Lorient
2
2
3
0
F. Maouassa
28'
1 - 0
I. Dia
42'
2 - 0
2 - 1
66'
B. Moukandjo
2 - 2
86'
W. Lautoa
2 - 3
90+4'
A. Mvuemba
20:00
MS
Bordeaux
Montpellier
5
3
1
0
D. Rolán
25'
1 - 0
Y. Sankharé
29'
2 - 0
V. Vada
32'
3 - 0
3 - 1
47'
R. Boudebouz
D. Rolán
76'
4 - 1
81'
D. Congré
Malcom
90+2'
5 - 1
20:00
MS
Toulouse
Rennes
0
0
0
0
A. Blin
62'
20:00
MS
Angers
Guingamp
3
0
0
0
J. Bamba
63'
1 - 0
T. Mangani
68'
2 - 0
F. Diédhiou
83'
3 - 0
İngiltere
Championship
14:00
MS
Blackburn
Preston
2
1
2
1
0 - 1
13'
T. Barkhuizen
E. Bennett
43'
1 - 1
C. Conway
56'
2 - 1
2 - 2
90+3'
A. McGeady
14:00
MS
Nottm Forest
Derby
2
1
2
0
Z. Clough
5'
1 - 0
1 - 1
47'
M. Vydra
1 - 2
53'
D. Nugent
Dani Pinillos
90+4'
2 - 2
16:00
MS
Birmingham
Newcastle
0
0
0
0
16:00
MS
Burton Albion
Brentford
3
3
5
1
0 - 1
10'
Sergi Canós
M. Sordell
21'
1 - 1
M. Sordell
23'
2 - 1
C. Woodrow
41'
3 - 1
3 - 2
51'
L. Vibe
3 - 3
61'
Sergi Canós
3 - 4
85'
L. Vibe
3 - 5
86'
Jota Peleteiro
16:00
MS
Cardiff
Ipswich
3
1
1
1
0 - 1
23'
L. Chambers
K. Zohorè
36'
1 - 1
K. Zohorè
50'
2 - 1
J. Bennett
63'
3 - 1
16:00
MS
Fulham
Wolverhampton
1
0
3
1
0 - 1
34'
Ivan Cavaleiro
0 - 2
47'
A. Weimann
D. Odoi
54'
1 - 2
1 - 3
72'
D. Edwards
16:00
MS
Norwich
Barnsley
2
1
0
0
J. Murphy
44'
1 - 0
A. MacDonald
71'
2 - 0
16:00
MS
QPR
Rotherham
5
2
1
1
M. Smith
5'
1 - 0
1 - 1
13'
J. Newell
L. Freeman
15'
2 - 1
Y. N'Gbakoto
49'
3 - 1
M. Luongo
57'
4 - 1
N. Onuoha
90+1'
5 - 1
16:00
MS
Wigan
Aston Villa
0
0
2
0
0 - 1
73'
J. Chester
0 - 2
84'
S. Hogan
18:30
MS
Leeds
Brighton
2
0
0
0
C. Wood
63'
1 - 0
C. Wood
85'
2 - 0
İspanya
La Liga
13:00
MS
Eibar
Espanyol
1
1
1
0
Kike García
20'
1 - 0
1 - 1
50'
José Jurado
16:15
MS
Ath. Bilbao
Real Madrid Club de Fútbol
1
0
2
1
0 - 1
25'
K. Benzema
Aduriz
65'
1 - 1
1 - 2
68'
Casemiro
18:30
MS
Alavés
R. Sociedad
1
1
0
0
Deyverson
44'
1 - 0
67'
Granero
20:45
MS
Betis
Osasuna
2
2
0
0
Rafa Navarro
4'
1 - 0
Rubén Castro
28'
2 - 0
İtalya
Serie A
18:00
MS
Torino
Inter
2
1
2
1
0 - 1
27'
G. Kondogbia
D. Baselli
33'
1 - 1
A. Acquah
59'
2 - 1
2 - 2
62'
A. Candreva
20:45
MS
Milan
Genoa
1
1
0
0
M. Fernández
33'
1 - 0
Dünya
Hazırlık Ülkeler
08:30
MS
İran
Irak
0
0
1
0
0 - 1
72'
Saad Abdul Ameer
Hollanda
Eredivisie
18:30
MS
Groningen
Willem II
1
0
1
0
R. Jenssen
49'
1 - 0
1 - 1
54'
O. Oularé
19:45
MS
NEC
Utrecht
0
0
3
2
0 - 1
28'
Z. Labyad
0 - 2
37'
Y. Ayoub
0 - 3
63'
S. Haller
19:45
MS
PSV
Vitesse
1
0
0
0
S. de Jong
50'
1 - 0
20:45
MS
Sparta
Heracles
3
1
1
0
R. Sanusi
29'
1 - 0
M. Pusic
53'
2 - 0
M. Pusic
73'
3 - 0
3 - 1
89'
J. Pelupessy
Portekiz
Primeira Liga
17:00
MS
Belenenses
Braga
1
1
2
2
0 - 1
1'
F. Hanin
0 - 2
19'
Rui Fonte
Maurides
22'
1 - 2
Fábio Nunes
84'
17:00
MS
Moreirense
Tondela
1
0
1
1
0 - 1
20'
Kaká
M. Sougou
84'
1 - 1
19:15
MS
Sporting CP
Nacional
2
2
0
0
B. Dost
13'
1 - 0
B. Dost
34'
2 - 0
21:30
MS
Paços Ferreira
Benfica
0
0
0
0
Rusya
Premier Lig
09:30
MS
Tom'
Amkar
1
1
0
0
S. Kuznetsov
24'
1 - 0
12:00
MS
Ural
Rubin Kazan
1
1
0
0
V. Ilyin
11'
1 - 0
14:30
MS
Lokomotiv Moskova
Spartak Moskova
1
1
1
0
Ari
41'
1 - 0
1 - 1
52'
Q. Promes
Afrika
CAF Şampiyonlar Ligi
12:30
MS
CNaPS Sport
Cotonsport
1
0
1
0
0 - 1
60'
M. Souleymanou
F. Rafaralahy
90'
1 - 1
14:00
MS
Kampala City Council
Mamelodi Sundowns
1
1
1
0
G. Sserunkuma
30'
1 - 0
1 - 1
80'
A. Laffor
14:00
MS
Zanaco
Young Africans
0
0
0
0
15:00
P
FC Mounana
Wydad Casablanca
1
0
4
0
0
5
H. Sinayoko
90'
1 - 0
16:30
MS
Rail Club Kadiogo
USM Alger
1
0
0
0
M. Kahan
56'
1 - 0
18:00
MS
Al Merreikh
Rivers Utd
4
3
0
0
Bakri Al Madina
8'
1 - 0
Bakri Al Madina
23'
2 - 0
Bakri Al Madina
45'
3 - 0
M Alticket
72'
4 - 0
20:00
MS
FUS Rabat
Al Ahli Tripoli
3
2
1
0
B. El Bahri
16'
1 - 0
B. El Bahri
25'
2 - 0
2 - 1
48'
Anis Saltou
N. Aguerd
90+5'
3 - 1
Afrika
CAF Konfederasyon Kupası
13:00
MS
Ngezi
Libolo
0
0
13:00
MS
Ulinzi Stars
Smouha
3
0
14:00
MS
Messager
ZESCO United
2
2
14:30
MS
Rayon Sports
Onze Créateurs
3
0
15:00
MS
Young Sport Academy
CS Sfaxien
1
1
16:00
MS
Sporting Gagnoa
Maghreb Fès
1
0
18:00
MS
JS de Kabylie
Etoile du Kongo
1
0
18:00
MS
Al Masry
Djoliba
3
0
18:00
MS
Ittihad Tanger
Kaloum Star
3
0
19:00
MS
Platinum Stars
Bunamwaya
3
1
Türkiye
3. Lig
Türkiye
Bölgesel Amatör Lig
Türkiye
U21 Ligi Süper Lig
Türkiye
U21 Ligi 1.Lig
Türkiye
U19 Elit Ligi
ABD
MLS
Almanya
2. Bundesliga
Almanya
3. Lig
Almanya
Regionalliga
Almanya
Oberliga
Almanya
Bundesliga U19
Almanya
Almanya Gençler Kupası
Almanya
U17 Bundesliga
Almanya
Kadınlar Bölgesel Ligi
Arjantin
Premier Lig
Arjantin
Prim B Nacional
Arjantin
Torneo Federal A
Arjantin
Prim B Metro
Arjantin
Primera C
Arjantin
Arjantin Kupası
Arjantin
Rezerv Lig
Arjantin
Primera A
Arnavutluk
Superliga
Arnavutluk
1. Lig
Arnavutluk
Kadınlar Ligi
Avrupa
UEFA U17 Championship Women Qualification
Avustralya
A Lig
Avustralya
Ulusal Premier Lig
Avustralya
FFA Kupası
Avustralya
Brisbane
Avustralya
Brisbane Reserve Premier Lig
Avustralya
Güney Avustralya Reserve Premier Lig
Avustralya
Brisbane Capital Ligi 1
Avustralya
Eyalet Ligi
Avustralya
Kadınlar Ulusal Premier Lig
Avustralya
NPL Gençlik Ligi
Avusturya
Bundesliga
Avusturya
Bölgesel Lig
Avusturya
Landesliga
Avusturya
Jugendliga U18
Avusturya
Kadınlar Ligi
Azerbaycan
Premier Lig
Azerbaycan
Reserve Lig
Bahreyn
Premier Lig
Belçika
1.Amatör Lig
Belçika
2. Amatör Lig
Belçika
3.Amatör Lig
Belçika
Provincial
Belçika
Kupa
Belçika
Kadınlar Süper Lig
Belçika
Kadınlar 1.Lig
Belçika
Kadınlar 2. Ligi
Beyaz Rusya
Kupa
Birleşik Arap Emirlikleri
1. Lig
Bolivya
LFPB
Bolivya
National B
Bosna-Hersek
Premijer Liga
Bosna-Hersek
1. Lig
Botsvana
Premier Lig
Brezilya
Paulista A1
Brezilya
Carioca 1
Brezilya
Gaucho 1
Brezilya
Mineiro 1
Brezilya
Paranaense 1
Brezilya
Catarinense 1
Brezilya
Cearense 1
Brezilya
Goiano 1
Brezilya
Baiano 1
Brezilya
Pernambucano 1
Brezilya
Sergipano
Brezilya
Amazonense
Brezilya
Brasiliense
Brezilya
Capixaba
Brezilya
Maranhense
Brezilya
Paraense
Brezilya
Piauiense
Brezilya
Sul-Matogrossense
Brezilya
Tocantinense
Brezilya
Paulista A2
Brezilya
Mineiro 2
Brezilya
Cearense 2
Brezilya
Paulista A3
Brezilya
Verde Kupası
Brezilya
Carioca U20 Taça Guanabara
Brezilya
Baiano U20
Brezilya
Brasileiro Kadınlar
Bulgaristan
1. Lig
Bulgaristan
2. Lig
Bulgaristan
3. Lig
Bulgaristan
Elite U19
Bulgaristan
Kadınlar Ligi
Cebelitarık
Premier Lig
Çek Cumhuriyeti
Czech Liga
Çek Cumhuriyeti
FNL
Çek Cumhuriyeti
3. Lig
Çek Cumhuriyeti
4. Lig
Çek Cumhuriyeti
1. Lig U19
Çek Cumhuriyeti
Kadınlar 1.Lig
Çek Cumhuriyeti
Kadınlar 2. Lig
Cezayir
1. Lig
Cezayir
2. Lig
Cezayir
U21 1.Ligi
Çin
Çin 1. Ligi
Çin
FA Kupası
Danimarka
2. Lig
Danimarka
U19 Ligi
Danimarka
U17 Ligi
Danimarka
Kadınlar Kupası
Demokratik Kongo
Süper Lig
Dominik Cumh.
Majör Lig
Dünya
Hazırlık Kulüpler
Dünya
U18 Milli Takım Hazırlık
Dünya
Gençlik Viareggio Kupası
Dünya
Diğer Gençler Turnuvaları
Dünya
Gençlik Kadınlar Hazırlık
Dünya
Diğer Kadınlar Turnuvaları
Ekvador
Premier A
Ekvador
Primera B
El Salvador
Primera Lig
Ermenistan
Premier Lig
Estonya
Meistriliiga
Estonya
Esiliiga A
Estonya
2. Lig
Faroe Adaları
1. Lig
Faroe Adaları
Kadınlar 1.Ligi
Fas
Botola Pro
Fas
Botola 2
Finlandiya
Suomen Kupası
Finlandiya
A-Gençler Ligi
Finlandiya
Kadınlar Ligi
Fransa
Ligue 2
Fransa
Ulusal Lig 1
Fransa
Ulusal Lig 2
Fransa
Ulusal Lig 1
Fransa
U19 Ulusal Şampiyona
Fransa
Kadınlar 1.Ligi
Fransız Ginesi
Onur Ligi
Gabon
D1 Ligi
Galler
Premier Lig
Galler
Feeder Ligleri
Gambiya
GFA League
Gana
Premier Lig
Guadelupe
Onur Ligi
Guatemala
Ulusal Lig
Guatemala
Premier Lig
Güney Afrika
PSL
Güney Afrika
1. Lig
Güney Kore
K Lig Classic
Güney Kore
K Lig Challenge
Güney Kore
Ulusal Lig
Güney Kore
K3 Ligi
Güney Kore
FA Cup
Gürcistan
Erovnuli Lig
Haiti
Ulusal Şampiyona
Hindistan
Santhosh Kupası
Hırvatistan
1. HNL
Hırvatistan
2. HNL
Hırvatistan
3.HNL
Hırvatistan
1.HNL Gençler
Hırvatistan
Kadınlar 1. Ligi
Hollanda
Tweede Divisie
Hollanda
Derde Divisie
Hollanda
Hoofdklasse
Hollanda
Eerste Klasse
Hollanda
Kadınlar Topklasse
Hollanda
Kadınlar Hoofdklasse
Hollanda
Kadınlar 2. Ligi
Hollanda
Eredivisie U19
Hong Kong
Premier Lig
Hong Kong
HKFA 1.Lig
İngiltere
1. Lig
İngiltere
2. Lig
İngiltere
Ulusal Lig
İngiltere
Ulusal Lig N / S
İngiltere
Non League Premier
İngiltere
Non League Div 1
İngiltere
FA Trophy
İngiltere
FA Vase
İngiltere
Premier Lig Kupası
İngiltere
FA Gençlik Kupası
İngiltere
U18 Premier Ligi
İngiltere
U18 Professional Development Lig
İngiltere
Youth Alliance
İngiltere
Youth Alliance Cup
İngiltere
Kadınlar FA Kupası
İran
Azadegan Ligi
İrlanda
Premier Lig
İrlanda
1. Lig
İrlanda
Kadınlar Ulusal Ligi
İskoçya
Premiership
İskoçya
Championship
İskoçya
1. Lig
İskoçya
2. Lig
İskoçya
Futbol Ligi
İskoçya
Feeder Ligi
İspanya
2. Lig
İspanya
2. Lig B
İspanya
Tercera Ligi
İspanya
U18 Ligi
İspanya
Kadınlar Primera Lig
İspanya
Kadınlar 1.Ulusal Lig
İsrail
Ligat ha'Al
İsrail
Liga Bet
İsveç
İsveç Kupası
İsveç
İsveç Kadınlar Kupası
İsviçre
Süper Lig
İsviçre
Challenge Lig
İsviçre
1.Lig Yükselme
İsviçre
1. Lig Classic
İsviçre
2. Lig Bölgelerarası
İsviçre
U18 Ligi
İsviçre
Kadınlar Ulusal Ligi B
İsviçre
İsviçre Kadınlar Kupası
İtalya
Serie B
İtalya
Serie C
İtalya
Serie D
İtalya
Dante Berretti
İtalya
Kadınlar Serie A
İzlanda
Lig Kupası
İzlanda
Lig Kupası B
İzlanda
Lig Kupası C
İzlanda
Reykjavik Gençlik Kupası
İzlanda
Kadınlar Lig Kupası A
İzlanda
Kadınlar Lig Kupası B
İzlanda
Kadınlar Lig Kupası C
Japonya
Japon 1. Ligi
Japonya
Japon 2. Ligi
Japonya
Japon 3. Ligi
Japonya
Futbol Ligi
K/O Amerika
CFU Klüpler Şampiyonası
Kamboçya
C Ligi
Karadağ
1. Lig
Karadağ
2. Lig
Katar
Q League
Kazakistan
Premier Lig
Kenya
Premier Lig
Kenya
Süper Lig
Kıbrıs Rum Kesimi
1. Lig
Kıbrıs Rum Kesimi
2. Lig
Kıbrıs Rum Kesimi
3. Lig
Kıbrıs Rum Kesimi
Kadınlar 1. Lig
Kolombiya
Primera A
Kolombiya
Primera B
Kolombiya
Kadınlar Ligi
Kosova
Süper Lig
Kosta Rika
Liga De Ascenso
Kurasao
Curaçao Sekshon Pagá
Kuveyt
Premier Lig
Kuzey İrlanda
Premiership
Kuzey İrlanda
Championship
Kuzey İrlanda
Premier Intermediate Lig
Kuzey İrlanda
Premiership Development Lig
Lesoto
Premier Ligi
Letonya
Virsliga
Litvanya
A Ligi
Lübnan
Kupa
Lüksemburg
Ulusal Lig
Lüksemburg
Onur Ligi
Lüksemburg
Kadınlar 1. Ligi
Macaristan
NB III
Macaristan
U19 Ligi
Macaristan
Kadınlar NB II
Makau
Premier Lig
Makedonya
1. Lig
Makedonya
2. Lig
Malta
Premier Lig
Malta
1. Lig
Malta
1. Lig
Martinik
Onur Ligi
Meksika
Liga MX
Meksika
Ascenso MX
Meksika
Premier Lig
Meksika
U20 Ligi
Meksika
U17 Ligi
Mısır
Premier Lig
Moldova
B Ligi
Moldova
Kadınlar Şampiyonası
Moritanya
Premier Lig
Mozambik
Moçambola
Okyanusya
OFC Şampiyonlar Ligi
Özbekistan
PFL
Panama
LPF
Panama
2. Lig
Paraguay
Profesyonel Lig
Paraguay
Intermedia Lig
Peru
Premier Lig
Polonya
Ekstraklasa
Polonya
1. Lig
Polonya
2. Lig
Polonya
3. Lig
Polonya
Merkezi Gençlik Ligi
Polonya
Kadınlar Ekstraliga
Portekiz
Ulusal Şampiyona
Portekiz
Gençler U19
Portekiz
Gençler U17
Reunion
D1 Promotionelle
Romanya
1. Lig
Romanya
2. Lig
Romanya
3. Lig
Rusya
FNL
Rusya
U21 Premier Ligi
Senegal
Lig 1
Şili
Premier Lig
Şili
Primera B
Şili
İkinci Lig
Singapur
Reserve Prime Lig
Sırbistan
Süper Lig
Sırbistan
1. Lig
Sırbistan
Sırp Ligi
Slovakya
Süper Lig
Slovakya
2. Lig
Slovakya
3. Lig
Slovakya
U19 Ligi
Slovenya
1. SNL
Slovenya
2. SNL
Slovenya
3. SNL
Surinam
Topklasse
Surinam
Eerste Klasse
Suudi Arabistan
1. Lig
Suudi Arabistan
Gençler Ligi
Tacikistan
Vysshaya Ligi
Tayland
2. Lig
Tayland
3. Lig
Tunus
1. Lig
Türkmenistan
Yokary Lig
Turks ve Caicos Adaları
Premier Lig
Ukrayna
Premier Lig
Ukrayna
Persha Lig
Ukrayna
Druha Ligi
Ukrayna
U21 Ligi
Uruguay
Premier Lig
Venezuela
Premier Lig
Venezuela
İkinci Lig
Vietnam
V-Lig 1
Vietnam
V-Lig 2
Yeni Kaledonya
Süper Lig
Yeni Zellanda
Bölgesel Ligler
Yeni Zellanda
Premiership
Yunanistan
Süper Lig
Yunanistan
Futbol Ligi
Yunanistan
Süper Lig K20
Tarih Seçici
Bugünkü Maçlar
Video:
Puan Durumu
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Takım
O
AV
P
1
Arsenal
34
+56
77
2
Man City
33
+48
76
3
Liverpool
34
+41
74
4
Aston Villa
34
+21
66
5
Tottenham
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.